Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wanksta1984

samobójstwo

Polecane posty

Gość wanksta1984

witam mam na imię radek i szukam chętne osoby z krakowa do popełnienia samobójstwa w zimie metodą zamarznięcia, wychłodzenia organizmu, planowany termin samobójstwa to grudzień 2014, styczeń lub luty 2015 w zależności od temperatur, miejsce i inne ewentualne szczegóły do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzekła mnie twoja historia ;) Czego oczekiwałeś po tym forum? Zamarznięcie to ciulowa metoda. Nie lepiej byłoby połknąć coś mocniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Viktor Folomeyev_
ciulowa to jest ta twoja 2cm szpara między zębami którą ci Pan Viktor sprezentował wyjebując ci centralnie w ryj miesiąc temu na kwadracie warszawskim jak prosiłeś Go o 2 złote na bułke ze smalcem bo przecież ty jesteś bezrobotny i całymi dniami przesiadujesz na Kafe ty maszkaradowy brudzie spod paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak wszyscy umrzemy wiec po to to przyspieszac? ja nie mam pracy, nie mam nic, nic mi w zyciu nie wyszlo, nawet nie mam ubezpieczenia zdrowotnego bo wywalili mi z UP :( a jakos zyje choc jest mi ciezko. Zreszta co bedzie jak cie odratują i bedziesz miec amputowane nogi albo rece? nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Viktor Folomeyev: . . @ @ @ ciulowa to jest ta twoja 2cm szpara między zębami którą ci Pan Viktor sprezentował wyj**ując ci centralnie w ryj miesiąc temu na kwadracie warszawskim jak prosiłeś Go o 2 złote na bułke ze smalcem bo przecież ty jesteś bezrobotny i całymi dniami przesiadujesz na Kafe ty maszkaradowy brudzie spod paznokcia @ @ @ - - - Jakbyś chciał wiedzieć ruski nieumyty ku.tasie, to w niedziele nie pracuję :) Nie jestem mlm-owskim gałganem, żeby na każdym kroku wciskać komuś znajomemu jakieś badziewne kosmetyki, żeby zarobić parę groszy ;) A ty dalej zgrywaj byznesmena głupi cieciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el cmaillo zamilcz buraku. Kazdy wie ze jestes zyciowa oferma i osoba aspołeczna. Zostalo ci tylko to forum. Powinienes dziekowac ludziom tutaj ktorzy ci odpisuja bo w realu nikt z taką oferma nie chce gadac. Wszyscy sie z ciebie smieja. Pogodz sie z tym. przegrales zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowno wiesz na mój temat, upośledzony żebraku :) W przeciwieństwie do ciebie mam znajomych i przyjaciół a na to forum zaglądam okazjonalnie, tak żeby pośmiać się z głupków ;) Ty też byś ich miał, gdybyś tak nachalnie nie wciskał wszystkim ludziom tego mlm-owskiego syfu :) A tak to jedyne co ci pozostało, to naciąganie ludzi na Kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno mialo być o samobójstwie? Tak mi sie o uszy obiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruscy przykręcą kurek debile to wielu zdechnie nie koniecznie z pogiętego wyboru ale z was palanty sorry rodacy maniacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i przykręcą ale na pewno nie ze względu na tego starego capa Folomeyewa. Nikt by się nie przejmował takim śmierdzącym nierobem. Putin nie lubi takich kloszardów i wywala ich z kraju. . - - - @ @ @ podobno mialo być o samobójstwie? Tak mi sie o uszy obiło... @ @ @ - - - Miało być. Ale musiały przyczepić się durne mlm-ki i opowiadać nam bajeczki o swoich cudownych produktach, bez których nie można się obejść :) Olejcie dziadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×