Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Układ z 21 latkiem

Polecane posty

Gość gość

Może zacznę od początku... Miałam się dziś spotkać z chlopakiem poznanym przez fb. Ja mam 17 a on 21lat. Jednak przed spotkaniem pokazał swoje prawdziwe zamiary. Chodziło mu tylko jedno. Oczywiście ja wkurzona wygarnęłam mu, że jeśli szuka prywatnej d***** to źle trafił, a on zaproponował mi układ. Chyba sami wiecie już jaki. Nie wiem czy zgodzić się na to. Koleżanki surowo mi tego odradzają a ja sama nie mam pojęcia co o tym myśleć. Jestem dziewicą nigdy nawet nie miałam chlopaka, nawet z nikim się nie całowała. Wydaje mi się kusząca propozycja zdobycia doświadczenia, ale boję się że mnie wykorzysta. Co o tym wszystkim myślicie? Zgodzić się czy jednak uciekać od niego jak najdalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ma ci placic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a potem Ci cyknie nagie fotki albo sie pochwali znajomym z kim sypia. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba macie racje. On od razu po napisaniu do mnie chciał się spotkać. To od razu wydawało mi się podejrzane, a kiedy powiedziałam mu że nie mogę się z nim spotkać w sobote on wpadł w irytacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia c**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mloda p**deczko idz pierwsze z glowa do lekarza a potem zacznij mu wypinac ddduuuppe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×