Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andrzej012

Zasponsoruję studentkę

Polecane posty

Przystojny, zadbany 39 letni mężczyzna zasponsoruje młodą i atrakcyjną studentkę lub uczennicę w wieku 18-25 lat. Za jeden wieczór płacę od 400zl wzwyż w zależności jak bardzo się postarasz :-) Za noc oferuję 2 tys. To Ty wyznaczasz granice, a ja je szanuję. Spotkania zazwyczaj w hotelu . Oczywiście od czasu do czasu możemy się wybrać np do kina w innym mieście, a kilka razy w roku chciałbym jechać na kilkudniowe wakacje. Chętne kobiety proszę o zgłaszanie się na maila andrzej012@vip.onet.pl i proszę o kilka słów o sobie oraz najlepiej kilka zdjęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaKiciaa
Witaj, Skad jestes? Moze ty wyslij mi swoje zdjecie :) Moj e-mail: kicia69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studętka z Prudnika
Będziemy grać w warcaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia to ty mu masz wyslac zdjecie on placi i on wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaKiciaa
Zrozum mnie - tez musze wiedziec jak koles wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Anna

Wirtualna tresura, dominacja, femdom 

Jeżeli szukasz prawdziwej Dominy, która zajmie sie Tobą 
w 100% dobrze trafiłeś! Czas spędzony ze mną rozpala wyobraźnię do maksimum. Przygotuj sie kundlu na perwersyjną tresurę. Jestem nie ugięta, stanowcza 
i wymagające. Tresurą kundli zajmuję się z pasją. Kocham to co robię i czerpię z tego ogromną przyjemność. Zajmę się Tobą bardzo profesjonalnie, wprowadzając w świat femdom, tak że z utęsknieniem i dreszczem emocji będziesz czekał na kolejne zadania i rozkazy. Dominacja wirtualna jest tym co my sami stworzymy i może to być, nauka nowych technik w samozaspokajaniu, odgrywanie ról, lub zagłębienie się w aspekty BDSM, o których zawsze marzyłeś, ale nigdy nie odważyłeś się spełnić ich realnie.
Od moich uległych wymagam pokory , cierpliwości, zdyscyplinowania, determinacji i posłuszeństwa. 
Pamiętaj, chwile spędzone ze mną będą dla Ciebie niesamowitym przeżyciem. Napisz do mnie Ania.zawadzka@interia.pl

 

Lady Anna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×