Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3,5 latka budzi się w nocy

Polecane posty

Gość gość

kilka razy budzi się w nocy z płaczem... biegnę wtedy do jej pokoju a ona najczesciej siedzi na lozku i placze. jak ją położę, przytulę, to spi dalej. nasteponego dnia mowi ze nie pamieta dlaczego plakala. czym to moze byc spowodowane?? ps. do tego 7-miesieczne dziecko budzące się ok 8 razy/noc.wymiękam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przerabialam nocne pobudki z synem... Do 2 lat budzil sie po kilka razy, najpierw na jedzenie, pozniej jak nie jadl to i tak budzil sie i plakal, wolal nas... Odpuscilam, jak sie w nocy obudzi to do nas przychodzi... Chociaz sie wysypiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jjak miala 2 lata to rozumialam ze jeszcze się budzi. jak miala 2,5-3 lata to przestała sięw ogole budzic,ladnie przesypiala noc. teraz wrocily nocne pobudki. od czego to zalezy???? ps. ja spię na kanapie, bo nie mamy duzego lozka i spię z synkiem bo jakbym miala wstawac za kazdym razem jak się budzi to bym chyba oka nie zmruzyla, wiec karmię na leżąco i przysypiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Będę z Wami kompletnie szczera- właśnie założyłam mały sklep internetowy z butami i chcę go tutaj delikatnie promować. Proszę abyście sie nie denerwowały a jak któraś będzie zainteresowana- zapraszam usmiech.gif http://joyfashion.pl/pl/new Ekstra ceny , super modele. Polecam!! Pozdrawiam, Emila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×