Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kurs jezykowy za granica angielskiego od podstaw

Polecane posty

Gość askaa

Zadowoleni jesteśmy z biura ATJ na ul Pruszkowskiej w Warszawie (kontakt masz na lingwista.com.pl). Sympatyczna obsługa na miejscu, potrafią doradzić, poza tym na stronie też każdy wyjazd jest dobrze szczegółowo opisany, my dodatkowo jeszcze zadaliśmy tysiąc innych pytań, więc potem nie ma rozbieżności na miejscu, że co innego obiecywali a co innego się zastało...w każdym razie na Cyprze było przeuroczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiapp

ja uczę się angielskiego w Polsce, chodzę do szkoły Berlitz i dopiero w przyszłym roku planuję jechać na studia za granicę. Ale skoro Ty chcesz już uczyć się ang za granicą, to skorzystaj z kursu online, wiem, że szkoła Berlitz taki organizuje, więc możesz uczyć się przez internet. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia0705

Jedzie ktoś w najbliższym czasie na taki kurs? Obojętnie gdzie byle na język angielski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADRainnna

Ja nie oceniam tych szkół za granicą, ale to chyba loteria do jakiej rodziny się trafi poza tym będąc na poziomie niższym niż B1 ja nie widzę sensu wyjazdu. 

Bo można z powodzeniem nauczyć się języka w domu. Sama nauczyłam się języka angielskiego w domu, u mnie sprawdziła się NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA.

Nauczyłam się języka naturalnie w domu, ale nie siedziałam nad ksiązkami! Moja nauka była przepełniona praktyką i rozmową. Uczyłam się także z native speakerami! - polecam serdecznie taką metodę nauki w domu. 

 

Sama nie jednokrotnie się zrażałam do nauki angielskiego, ale po prostu trafiałam na nieodpowiednich ludzi. Dlatego warto sobie szukać mamy internet, który wiele ułatwia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×