Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19 t.c. a ja caly czas chodze ostatnio

Polecane posty

Gość gość

Zmeczona, nie mam na nic sily z trudem wstaje i robie podstawowe rzeczy. W sobote jwszcze cale mieszkanie posprzatalam a od niedzieli jak by ktos ducha mi wyciagnal. Czy to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ostatnio ze 4 kolezanki ktore zaszly w ciaze i wszystkie na poczatku mialy faze "nic mi sie nie chce", "wszystko mi obojetne" i duuuużo duuużo spały, bo ciągle były zmęczone. Później to trochę minęło. Nie wiem czy tos kutek hormonów czy jak, ale skoro miałam blisko siebie 4 takie przypadki, to wnioskuję, że tak po prostu się dzieje w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I t ak masz dobrze.ja to mialam mdlosci 24 godziny na dobe i wymiotowalam po kazdym posilku wiec ciesz sie tym zmeczeniem bo moglas miec gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Kreska__
Nie przejmuj się .. ja jestem w 17 tygodniu, czasem mam trochę siły, to coś posprzątam, wyjdę do sklepu, a czasem mam taki dzień, że przeleże w łóżku z depresją.. Hormony i obciążenie organizmu, w końcu wyprodukowanie małego człowieka nie jest taki proste :) Ja mam dodatkowo mdłości, do południa prawie nic nie jem, wymiotuje, potem wieczorem się zaczyna.. I bóle brzucha, więc biorę luteinę.. Ciąża to nie choroba, ale choroby jakoś szybciej przechodzą zwykle niż 9 miesięcy .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×