Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy uwazają ze jak coś jest niemodne to jest gorsze?

Polecane posty

Gość gość
niemodne są różowe "japąki" ac/dc, a ty je nosisz tepa gimnazilistko, więc są gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego że ludzie to komformiści. strasznie silny instynkt stadny mają. boją się że stado ich odrzuci. ogromna większość ludzi bezwładnie płynie z nurtami - nawet jeżeli jest to dla nich niekorzystne. taka już cecha tego gatunku. nie zmienisz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna z Elbląga
nie wiem czemu ale 9/10 tego co akurat jest w 'modzie' mi sie nie podoba. i nie dam sobie narzucic czyjejs woli, nikt mi nie bedzie mowil co mam nosic jesli chce byc modna. bo on/ona tak sobie akurat wymyslil/a, a sami pewnie tego nie noszą. beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niemodne są różowe "japąki" ac/dc, a ty je nosisz tepa gimnazilistko" Przeczytaj mój temat o tych japąkach ze zrozumieniem. Jeśli zrozumiałeś go tak, ze mam takie japaki i je nosze, to twoje uposledzenie umysłowe jest znacznie powazniejsze, niż mi sie wydawało :) http://f.kafeteria.pl/temat/jak-rockmetalshop-smie-sprzedawac-rozowe-japaki-jako-heavymetalowe-buty-p_6017587 I tak pewnie nie zrozumiesz, więc śpiesze z wyjasnieniem: skrytykowałam sklep rockmetalshop, za to, że sprzedaje jako heavymetalowe buty, różowe japonki, które bardziej pasują jako obuwie fanek techno pieprzących sie na imprezach w kiblu, bo róż i metal to jak ogień i woda. Nigdy nie miałam na stopach różowych japonek i nigdy nie ubiore, bo rózowy kolor spowodowałby oparzenia na mojej skórze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez tą warstwę brudu na twoich stopach nawet 1000 volt nie zostawiłoby śladu na twojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe kozaczki i cekinowe ubrania są niemodne i są gorsze,bo ubierają je osoby o określonej mentalności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. jaka to mętalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę inaczej jest. Jak cos jest modne to jest pożądane. Jak jest pożądane to oprócz ceny materialnej ma cenę emocjonalna. A za emocje człowiek jest w stanie dużo zapłacić. Jeśli cos jest tanie i modne - zaspokaja potrzeby większości. Jeśli cos jest luksusowe - to jest dostępne tylko dla pewnej grupy, przez co droższe. Jak cos jest ogólnodostępne to jest pospolite. Jak cos jest unikalne to jest luksusowe. Modne to znaczy pożądane przez masy, ale to nie oznacza, ze dla mas dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie którzy ubierają się modnie z zasady nie mają własnego stylu i jeżeli nie nadążają za trendami to bardzo rzuca się w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty od kozaków i mętalności- po co gderać bez sensu jeśli nie ma sie na to logicznego argumentu? chyba gadasz tylko żeby gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×