Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

S M E R F Y

Praca, problemy, rodzice pytają mnie o pieniądze

Polecane posty

Wróciłam do tych maszyn hazardowych, facet miał płacić dniówki a rodzice pytają się o pieniądze. Niestety, jeszcze mi nie wypłacił i co ja mam zrobić. Ciągle mówi jutro albo, że w przyszłym tygodniu będzie płacił. Rodzice twierdzą, że skoro tak robi to może nie wypłacić. Byłam trzy dni po 15 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnej umowy, to jest nielegalny interes, jeżeli ktoś coś ukradnie to oni sami wymierzają sprawiedliwość, nie zgłaszają tego na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciągnij mu to ci da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ile mam czekać na swoje pieniądze, on powiedział, że zadzwoni, na razie dzwoni tylko jak mam przyjść do roboty maszyn pilnować i nigdy nie chce dawać dniówek. Jeszcze chcą bym dała dowód osobisty, rodzice mówią, żebym nic nie dawała bo potem nie wiadomo do jakich niecnych celów to wykorzystają skoro działają nielegalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupotą jest pracować i nie podpisywać umowy. Nawet jak pracujesz "na czarno" to warto jest spisać umowę, żeby później jedna lub druga strona nie migała od zobowiązań. Ale jeśli tego nie zrobiłaś, to już nic nie poradzisz, trzeba iść dalej. Spróbuj poszantażować gościa, że podasz go na policję albo do PIP. Powinien się ugiąć i zapłacić, bo pewnie nie chce mieć nieprzyjemności. A następnym razem pamiętaj, żeby podpisać umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ obciągnij mu to ci da @ @ @ - - - Ty mi zaraz obciągniesz cieciu :) Dziewczyna ma problem, to może trzeba jej pomóc. Już pomijam fakt, że forma tych wpisów nie jest właściwa, podobnie jak zakładanie n podobnych kont. Ale to nie upoważnia do pisania takich głupot :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×