Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bett

Jaka szkoła języków obcych w Warszawie?

Polecane posty

Gość bett

hej. chcę przygotować się do zdania certyfikatu Telc z angielskiego. Jaką szkołę języków obcych polecicie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna_K
Ja chodze do PiSchool - mają rózne lokalizacje, ja akurat na Ochocie chodze bo mam najbliżej. Lektorzy są bardzo fajni i dobrze przygotowani do zajęć. kursy przygotowawcze też mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszaaaa
Empik ma teraz w swojej ofercie kursy blended, w sumie fajne rozwiązanie, bo nauka jest wygodniejsza i skuteczniejsza. Połączenie zajęć stacjonarnych z ćwiczeniami online to dobry pomysł, myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na kurs do bardzo dobrej szkoły językowej: http://www.ce.edu.pl/ maja swietnych lektorow! ;D na zajeciach można się posmiac, jest ciekawie i widze jakie postepy ciagle robie. Potrafia tam nauczyc i nie jest drogo, także polecam. Sporo jezykow do wyboru pewnie niedlugo zapisze się jeszcze na francuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno rozpoczelam kurs językowy w http://www.warszawa.oei.org.pl/ :) Ucze sie niemieckiego,bo musze sie troche podszkolić,bo zamierzam isc na studia na germanistykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannka
Długi Język jest spoko - maja fajnie opracowany system nauczania ja w angielskim od zera doszłam do takiego poziomu, ze już się koślawo może ale dogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromba2
zgadzam sie z lillianką, Długi Jezyk jest naprawdę spoko, ja tam odświeżałam język, bo po studiach nie mówiłam za bardzo, a jak chciałam zmienić stanowisko to nagle szybko musiałam wrócić do płynnego mówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orynery
Zdecydowanie polecam empik, jeśli nie wierzycie, to poczytajcie sobie wpisy na temat tej firmy u źródła na gowork.pl/opinie_czytaj,7151 i uwierzycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony polecam idioma.pl małe kameralna szkółka ale podejście mają do uczniów niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuska
Długi język jest wporzo. Chodzę tam ,przygotowuję się do egzaminów i wiele się uczę. fajne jest to że są native speakerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOstanka
Fajnie prowadza zajecia w Dlugim JEzyku. Maja duzo dobrych pomocy naukowych, native spikerow rowniez:) Takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Speak up? Chodził ktoś i się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także polecę Długi Język. Na zajęciach panuj***ardzo miła atmosfera przyjazna nauczaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem przez 2 lata do speak upa, było w porządku, udało mi się pod podstaw nauczyć się do poziomu egzaminu FCE, więc według mnie wynik ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tilltheend
MOja odpowiedz moze byc tylko jedna - Dlugi Jezyk. Do tej szkoly chodzilam 3 lata i wyszkolila mnie tak,ze teraz bez problemu zamieszkalam w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollymoll
wydaje mi sie,ze jedna z lepszych szkol jezykowych jest Dlugi Jezyk. Kilka osob wczesniej wspominalo o nich jako o dobrych lektorach, zgadzam sie, kadra uczaca jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslaaawa
Niedawno zapisałam się do Speak Upa, mam fajną, niedużą grupę, zajęcia można sobie pod siebie dopasować, część zrobić online w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja postawiłam na kurs zagraniczny z Glossą. to jest dopiero super opcja, żeby się nauczyć języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka6
Świetną kadrę i ciekawe zajęcia ma empik school. Sprawdź zajęcia online lub blended. To dobra alternatywa dla zajęć stacjonarnych, bo pozwala na zaoszczędzenia czasu. Oczywiście zajęcia online, a nie blended.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodziłem do Speak Up, jeśli ktoś chce to można się naprawdę sporo nauczyć i to w dosyć krótkim czasie ale dużo zależy od własnej motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam PI School moją szeroką oferte każdy znajdzie możliwość nauki u nich. W grupie indywidualni w siedzibie z dojazdem u Ciebie. Tak jak wszędzie wszystko zalezy od naszej motywacji ale według mnie uczą dobrze a powiedział bym nawet że bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przedstawia się cenowo ten Speak Up? Są drodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbx00
również polecam empik. Solidna szkoła. Nie wiem czy w każdym mieście cenowo wygląda to tak samo, ale porównując swojego czasu oferty w moim mieście, wypadali konkurencyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam Empik jest rzeczywiście fajną opcją wartą polecenia jeśli ktoś szuka dobrego kursu w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cenowo z tym speak up'em? też jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od długości kursu, robiłam u nich kilka lat temu 2- letni kurs i z tego co pamiętam drogo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was robił certyfikat FCE w szkole językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cennik w speak up'ie jest ruchomy, tzn. zależy od liczby zajęć itp. trzeba ustalać indywidualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A http://www.talksinthecity.pl? Ktoś zna, kojarzy? bardzo fajna opcja na lekcje angielskiego z native speakerem! logujesz się, szukasz native'a w swojej okolicy i w wolnej chwili umawiasz się na spacer / kawę / wspólne zakupy i przy okazji rozmawiasz i ćwiczysz się w codziennej komunikacji. Moim zdaniem świetna alternatywa dla tradycyjnych szkół, gdzie klepię się gramatykę, a mówienia na jedną osobę jest może 5 min w ciągu lekcji. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×