Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termometr jaki?

Polecane posty

Gość gość

Jaki termometr polecacie?Chodzi mi o termometr bezdotykowy. Mąż kupił jakiś czas temu termometr w aptece,pani go tak zachwalała,więc się skusił. Zapłacił 120 zł a to dziadostwo mierzy temp. jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam brauna do ucha. Jestem bardzo zadowolona. Bałam sie kupić bezdotykowy że bedzie mierzył jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
mam bezdotykowy Intec HM 668B i jestem zadowolona. sprawdzaliśmy temperaturę na sobie i dziecku i zawsze pomiar był powtarzalny, u nas temp. w normie, dziecko 37,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem ten co my używamy czyli classic xl jest bez rtęci, szklany, tradycyjny i ma bardzo przydatne powiększenie wskaźnika z wynikami, co się na pewno osobom ze słabszym wzrokiem przyda – a ja akurat mam dość dużą wadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła nasz model nonContact, świetny termometr z podczerwienią która się nie blokuje, tylko zbiera sygnał z ciała bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zdecydowałam się na classic xl. To jest 100 procentowy analog, z gwarancją wieczystą także będzie mi slużył pewnie do śmierci, duzym atutem jest tutaj powiększenie wyniku, widać temperaturę jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda w tym Classic XL dokładność wyników? Bo mocno mnie kusi taki termometr żeby kupić w prezencie rodzicom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mój synek się urodził kupiłam dwa, bezdotykowy i do ucha. Bezdotykowy mierzył jak chciał. Za kazdym razem inny pomiar, wystarczy milimetr przesunąc i już inny pomiar, a przeciez to jest różnica, czy dziecko ma 36,9 czy 37,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużym atutem takich bezdotykowych termometrów jak BabyTemp jest też to że są bardzo higieniczne i bezpieczne (co zwłąszcza w kontekście niemowlaków ma znaczenie). Nie roznosi się wirusów po domu i innych osobach, termometr nie ma w ogóle kontaktu z dzieckiem bo po prostu mierzy się na odległość – z kilku cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też dużym szokiem było że można gorączkę zmierzyć tak szybko...też polecam BabyTemp + kompres wysoka jakość za nieduze pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym portalem z takim kompendium wiedzy o dostępnych aktualnei w sprzedaży termometrach jest http://rankingtermometrow.pl. Na stronie masz kilkadziesiąt termometrów z opisami i zdjęciami, no i one są od razu ustalone w rankingu od najbardziej popularnego wśród użytkowników po najmniej popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z NonContact najbardziej z tego względu że jest jednak wyjątkowo bezpieczny. To jest dla mnie szczególnie istotne, bo mam małe dzieci w domu i nie chciałabym ani na chwilę zostawiać jednego czy drugiego malucha samego sobie z termometrem. Badanie bezdotykowe ten problem rozwiązuje w zupełnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tradycyjny termometr bez żadnej elektroniki w środku, model nazywa się Classic. Mocne szkło, wygodny czytelny wskaźnik z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się cieszę że kupiłam nam do domu BabyTemp choć miałam troche bul glowy z wyborem bo tych nowoczesych modeli mierzących bezdotykowo jest w sprzedaży super dużo. Tu mi się podoba poza szybkim badaniem sama budowa, ladny duzy wyswietlacz, wygodne przyciski, baterie można wymienic szybko bez silowania się z klapką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Mi to bardzo polecała model BabyTemp moja siostra więc miałam info z pewnej ręki :) Ona kupowała go już ponad rok temu przed urodzeniu dziecka i ciągle jej służy tak samo dobrze więc to mnie przekonało dodatkowo. Solidny atestowany termometr, nie przekłamuje wyników, mierzy błyskawicznie, fajnie że badania zostają zapisane w pamięci, nie trzeba wyników sobie gdzieś zapisywać osobno na karteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin

Mamy od niedawna nonContact i jest oki. Przydaje się zwłaszcza pod kontem dziecka (mamy niemowlaka). Termometr zmierzy temperaturę na każdej powierzchni, a nawet wody, czy mleka także jak robimy dziecku jeść albo mycie to wtedy taki pomiar świetnie się przydaje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamn

Nam się udało bardzo dobrze trafić z termometrem BabyTemp. To nam poleciła akurat moja siostra która ma trujke dzieci więc trochę się zna na całej pielęgnacji opiece itd. w przypadku maluszkuw. A my z żonką to z kolei zupełni nowicjusze...pierwsze dziecko to duże wyzwanie...wszystko jest takie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm
Dnia 22.01.2019 o 14:46, Gość martin napisał:

Mamy od niedawna nonContact i jest oki. Przydaje się zwłaszcza pod kontem dziecka (mamy niemowlaka). Termometr zmierzy temperaturę na każdej powierzchni, a nawet wody, czy mleka także jak robimy dziecku jeść albo mycie to wtedy taki pomiar świetnie się przydaje.

 

Używamy Non Contact przy niemowlaku i zdaje nam ten model egzamin. Do mierzenia mleka, do przygotowania kąpieli, zastosowań ma mnóstwo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolu

Przestań z tą reklamą, w każdym temacie o termometrze to piszesz dzbanie!!! Non Contacy to najgorszy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta

Ja mam termometr bezdotykowy z Haxe i bardzo sobie chwalę, dokładny poręczny i szybko mierzy temperaturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezstykowy Diagnostic działający na podczerwień. Działa super szybko i doładnie. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku, gdy chory śpi, bo nie trzeba go budzić aby zrobić pomiar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×