Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agussiaaaaa

Studia :(

Polecane posty

Witam wszystkich. W tym roku zdałam maturę i do teraz nie mam pojęcia gdzie iść na studia... Mam wybrany kierunek a konkretnie rachunkowość. Niestety nie mam pojęcia na którą uczelnie iść, dlatego proszę was o opinię. Czy lepiej bym zrobiła, gdybym poszła do Akademii Morskiej na studia zaoczne (rachunkowość i podatki), niestety nie mam pracy i boję się że będę siedzieć w domu :( i nie wiem czy bym sobie poradziła. Czy może lepiej iść na studia prywatne- dzienne do Wyższej szkoły Administracji i Biznesu. Wiadomo że lepsze dzienne, tylko boli mnie to że są to studia prywatne ;/ a wiadomo jak inni patrzą na takie studia. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i dodam jeszcze ze w mojej szkole jeden nauczyciel sie patrzal na mnie takim dziwnym wzrokiem... typu puszczanie mi oczka. proponowal mi seks ale nie wiem czy odmowic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zaoczne to tylko na dobrej, panstwowej uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne szkoly sa kiepskie. Nie idz na takie gowno. Zaoczne i szukaj od razu stażu w swojej dziedzinie. Po stazu byc moze cie zatrudnia a jesli nie to bedziesz miala doswiadczenie do cv. Tylko pamietaj zaoczne na dobrej uczelni. A na dzienne panstwowe nie mozesz isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge. Chce pracowac i zarabiac pare tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×