Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie rajstopy do sukienki dresowej i trampek, temp.17 stopni

Polecane posty

Gość gość

Mam problem z dobieraniem obuwia i pozostalej częsci garderoby do sukienek. Kupilam sobie teraz fajną, lużną szara dresową sukienkę plus trampki conversy-biale, z czerwonymi lamowkami. Jednak mogę ją zalozyc na gole nogi bez rajstop w dzien z temperatura okolo 20 stopni wzwyż. Ponizej będzie juz zimno na gole nogi. I teraz pytanie- jakie buty oprocz trampek moge do takiej sukienki dobrac albo czy mogę zalozyc trampki plus rajstiopy w kolorze skory, bo to nawet juz podejrzanie brzmi a co dopiero wygląda.... Jak wy nosicie tego typu kiecki w srednią, jesienną pogodę naszego klimatu??

Gość gość
ja do sportowej sukienki założyłabym mokasyny. Trampki z rajstopami to koszmar.

Gość gość
Trudno mi sobie wyobrazić rajstopy do białych trampek . Ciemne na pewno odpadają , takie zestawienie wygląda okropnie ,spróbuj z szarymi kryjącymi w kolorze sukienki albo zbliżonym. Mnie najbardziej podoba się połączenie dresowej sukienki z botkami i kryjącymi rajstopami , ale mokasyny, lordsy, baleriny też będą ok.

Gość SylwiaKK
Ja uwielbiam produkty firmy gatta tutaj sporo jest z tej marki http://ekskluzywna.pl/piekne-nogi jakoś ładnie na mnie leżą i dobrze się w nich czuje. Tak jak bym ich nie miała, a to przecież o to chodzi.

Do sukienki dresowej i trampek polecam zwykłe czarne. Tylko nie bierz tych najgrubszych bo się ugotujesz w takiej temperaturze. Polecam także cieliste. Jest wiosna, więc lepiej rozweselić ten strój. Duży wybór przeróżnej bielizny, w tym rajstop znajdziesz w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To świetna porównywarka cenowa. Zobacz koniecznie.

Gość asiutka   1999
Ja noszę rajstopy do trampek, do tego czarna krótka sukienka albo spódniczka i bluzka. Trampki czarne, żółte,czerwone. Jeśli szara to cieliste rajstopy i białe trampki, stylizacji jest dużo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować