Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

masażysta z Warszawy

Polecane posty

Gość gość

szukam jakiegoś dobrego masażysty (chociaz wolałabym kobietę) z Warszawy lub z okolic jeśli dojeżdza do pacjenta. Znacie kogoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry masażysta jest na ulicy Polnej w gabinecie medycyny wschodniej. Mają tam profesjonalną obsługe. Moja koleżanka która miała cellulit poszła tam na masaż odchudzający. Z jej relacji wynika ze jest bardzo zadowolona i pozbyła się kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam, Jeżeli jesteś zestresowana, masz dość codziennych trosk a potrzebujesz odprężenia i masażu to bardzo dobrze trafiłaś. Oferuję masaż klasyczny całego ciała, relaksacyjny, antycelulitowy, lomi lomi oraz masaże autorskie według życzeń klienta. Mam 30 lat i jestem zadbanym mężczyzną a masażem zajmuję się od kilku lat, jest to moja pasja ponieważ lubię sprawiać przyjemność drugiej osobie posiadam bogate doświadczenie i umiejętności w tej dziedzinie. Wszystkie masaże z dojazdem. Koszt masażu wacha się od 120-180zł w zależności od czasu trawnia i masażu. Masaż z dojazdem -Zachodnia część Warszawy i jej zachodnie powiaty (ok 35km w promieniu od Ożarowa Maz. i Grodziska Maz.) czasami bywam również w okolicach Głowna i Łowicza oraz Płocka. Kont. 570 816 407 Gdy nie odbieram proszę o SMSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parlandoo
Witam, bardzo chętnie przyjadę do Ciebie ze stołem wykonać masaż lub zapraszam do klubu. P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaT
Jest kilka gabinetów wartych polecenia, ale chyba najbardziej warto odwiedzić ten gabinet http://www.manual-med.pl/ . Nie miałam jeszcze okazji korzystać z ich usług ale czytałam o nich opinie i są godni zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Jacek z gabinetu Zdrowie na ul. Garwolińskiej. Profesjonalista, dojeżdża do domu. Pomaga mi wyjść z rwy kulszowej. Cena 120 zł na masaż od 1,5 do 2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×