Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mabuska

Jak pomoc chlopakowi rzucic palenie?

Polecane posty

Witam, oczywiście istnieje taka możliwość i wiąże się ona jedynie z opłaceniem kosztów udzielonego rabatu na epapieros. Przykładowo jeśli epapieros Foof wart 99zł otrzymał Pan za 1zł, to należy zwrócić 98zł. Tomek, Doradca online Foof & Tabaque www.reddog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie korzystam z takiego abonamentu i uważam że to była dobra decyzja, wydaję na palenie znacznie mniej niż kiedyś, a gratisy są bardzo fajne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili pale zerówki Foof, ale mają tak fajne smaki, że nie wiem czy zrezygnuję, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Until the day
O jakich gratisach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajewo
gratisy w abonamencie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie dokładnie są te gratisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, z tego polecania da się żyć? da się mieć za darmo wszytsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pomoc chlopakowi rzucic palenie? Namawiam chlopaka zeby rzucil palenie bo bardzo mi to przeszkadza x Wiec nie chcesz mu pomóc, tylko na nim wymusic żeby był jaki Ty chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ONE mroźne mango, jest bardzo odświeżające :) Palenie e-papierosów jest znacznie przyjemniejsze dla twojego otoczenia niż kurzenie tradycyjnym dymem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolM
Ja też byłem takim chłopakiem. Długo nie chciałem rzucić tradycyjnych śmierdziuchów, ale poniekąd mi się udało. Na początku przerzuciłem się na e-dymka, jest duży wybór na rynku, ale polecam Red Dog pl. Dużo się o nich mówi, ale jest ok, pozbędziesz się smrodu i dymu, a olejki zawierają nikotynę, ale nie szkodzą płucom (dodatkowy atut). Od jakiegoś czasu wyłącznie popalam, ale mało. Okazuje się, że papierosy pomogły rzucić mi papierosy. Właściwie e-papierosom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paliłem i ONE i Tabaque, ale nic mi takiej przyjemności nie sprawia jak Foof o smaku Whisky ^^ To dopiero coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastrzel go, z pewnością już więcej nie zapali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×