Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiedzieć prawdę ?

Polecane posty

Gość gość

jestem ze swoim chlopakiem ponad rok, kiedy sie poznalismy on byl prawiczkiem, ja natomiast mialam juz za soba dwie lozkowe przygody - jedna z bylym chłopakiem, a jedna z kolesiem ktory mnie zachwycil na krótko.. Obecny chlopak wie tylko o tym, ze sypialam z bylym, wsciekl sie wtedy i powiedzial ze musialam byc mega glupia... nie powiedziałam mu o drugim chlopaku bo balam sie jego rekacji... strasznie zaluje ze spalam z tym drugim bo okazal sie strasznym czlowiekiem, boje sie ze obecny sie kiedys dowie, ale mam wyrzuty sumienia i nie wiem czy mu mowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mow . wsciekl sie ,ze spalas z chlopakiem , a co dopiero gdyby sie dowiedzial ze tez z ,,nie,, chlopakiem . Zreszta moze byc tez zly ,ze zatailas tego drugiego i juz nie bedzie ci wierzyl . to twoja sprawa co robilas , popelnilas blad , ale to twoje zycie i przeszlosc .nie bylas jeszcze wtedy ze swoim chlopakiem , wiec nie ma prawa robic ci wurzotow na ten temat . Zakoncz temat i nie wracajac do tego. nie mow o tym drugim . PO co ? Twojemu chlopakowi nie bedzie lepiej z ta swiadomosci , z tym ,ze sie do tego przyznasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mow nie musi o tym wiedziec.Do czego mu to potrzebne?Co bylo to bylo,popelniamy rozne bledy ,ale sie nimi nie chwalimy.To ze on nikogo nie mial nie znaczy ze jest lepszy lub gorszy.Mezczyzni roznie odbieraja to ze kobieta miala kogos przed nimi i czasami traca do nich szacunek i zwiazek sie sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą pisać co chcą o prawdzie w związku... A rzeczywistość jest taka, że jeśli mu powiesz,zerwie z Tobą :) Wspomnisz moje słowa. Ukryj przed nim i tyle, co go to zresztą obchodzi, jest prawiczkiem i będzie miał kompleksy, faceci już tak mają niestety. Jeśli mu powiesz,to on będzie się zadręczał, siebie i Ciebie, gwarantuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swieta prawda powyzej. Nie wroze rozowej przyszlosci z nim. Bedzie mial kompleksy i bedze Ci z byle jakiej okazji robil wyrzuty z tego powodu. Faceci tak maja. Sa inaczej zbudowani. Postaraj sie wyjsc z tego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki ty masz obowiązek mówić komukolwiek z kim spałaś? To są twoje intymne sprawy i nie zawracaj sobie głowy rozmyślaniem, czy powinnaś mu o tym powiedzieć. To on ma problem widocznie z tym, że jego dziewczyna ma już jakieś doświadczenie a on nie. I jestem przekonana, że przez robienie Ci złośliwych uwag na ten temat będzie leczył swój kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciemnij mu i tyle,z tego,co wiem, nie da sie sprawdzic z iloma spalas, co go to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×