Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssysska

Przedszkole prywatne problem z wpisowym

Polecane posty

Gość ssysska

Witam mam maly problem. Poszlam z dzieckiem do prywatnego przedszkola podpisalam umowe 9 wrzesnia , wplacilam wpisowe i czesne na umowie bylo napisane ze wpisowe bezzwrotne. Dziecko bylo tylko 5 godz w przedszkolu i ni chce chodzic jest poprostu jeszcze nie gotowe. 11 wrzesnia juz poszlam do dyrektorki ze chce zrezygnowac a dyrektorka powiedziala ze niestety wpisowe przepada a czesne mozemy pomyslec.. Powiedzcie czy moge jakos odzyskac te pieniadze, przeciez dziekco chodzilo tylko tak jakby 1 dzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisowe gwarantuje twojemu dziecku miejsce w przedszkolu. Nawet gdybyś zdecydowała się go tam nie posłac, to wpisowe przepada. A swoją drogą nie pomyślałaś, że wiekszość dzieci na początku płacze? Mój synek ma 2 lata i 2 mies, też poszedł do przedszkola i pierwsze 2 dni płakał cały czas (zostawał na 2 gozdiny) , kolejne dni już tylko przy zostawaniu, a potem wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jeszcze spróbuj...kontakt z pedagogiem może pomoże. Każde dziecko płacze jak jest pierwsze dni w przedszkolu. Nie znam 3-latka, który po pierwszym dniu dzielnie maszeruje zadowolony dnia następnego. No wiadomo, nic na siłę, ale może warto jeszcze pomyśleć o tym. jak chcesz skontaktuj się z dyrekcją mojego: http://www.elfik.pl/ do którego chodzi moja Córka i się zorientuj jak to z tym wpisowym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam tego problemu zatrudniam nianie lesbijke na godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego nie rozumiesz w zdaniu: "na umowie bylo napisane ze wpisowe bezzwrotne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczego poza konstrukcja umowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×