Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolumetria

Polecane posty

Gość Pola0001
Polecam! Wykonywał mi ten zabieg pan doktor z Kliniki Forever Young Warszawa , tutaj macie link http://fyoung.pl/promocja-letnia/ , bo z tego co widzę obecnie mają promocję m.in. na zabieg wolumetrii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sandi
ja jestem zadowolona, mam w końcu wszystko podkreślone, , czuje się o wiele lepiej po tym zabiegu, wykonywałam go razem z przyjaciółką w klinice melitus w Warszawie u doktor Kozłowskiej, nie żałuje i osobiście twierdze, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje doświadczenia z zabiegiem Volumetri jak najbardziej są pozytywne. Pozbyłam się efektu zapadniętych policzków . Teraz moja twarz nabrała blasku . Zabieg wykonałam w Klinice Zakrzewscy polecam ich z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam niku
ja zrobiłam sobie ten zabieg w krakowie, w gabinecie na ul ostrowęża. Koszt 1300 - efekt calkiem spoko, ale jestem jeszcze względnie młoda (28 lat). Zastanawiam się jeszcze nad ostrzykiwaniem twarzy kwasem hialuronowym, bo od klimy i hashimoto mam ciągle bardzo przesuszoną skórę (trochę ją naprostowałam tłustym dermosanem więc w porównaniu do stanu sprzed 2- 3 lat jest niebo a ziemia). Przed zabiegiem miałam wrażenie, że twarz jest zmęczona, i taka smutna (lekko opadające policzki, czy tam tak zwane chomiki). Teraz mam wrażenie, że popadam w lekką obsesję, bo dopatruję się zjeżdżających policzków i wszystkich moich równolatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weboni
Też w końcu zdecydowałam się na ten zabieg. Szukałam dobrego miejsca i wiele osób poleciło mi klinikę Neonia https://neonia.com.pl w Krakowie. Efekt jest niesamowity, zabieg wykonała lekarz dermatolog Ewa Kopycińska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wolumetrie zrobiona 5 ml łącznie. 2 broda 2 policzki 1 ml zuchwa a mam 24 lata super wygląda się potym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja mam wolumetrie zrobiona 5 ml łącznie. 2 broda 2 policzki 1 ml zuchwa a mam 24 lata super wygląda się potym 24 lata i az 5 ml :O czy to trochę nie za wcześnie na aż taką ilość? Chociaż z 2 strony to nie jest typowy wypełniacz, tylko coś co się wchłonie z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż wszystko jest dla ludzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Jasne, że tak 🙂.   Od zawsze miałam kształt twarzy taki  "zwyczajny" bez wyrazu i postanowiłam coś z tym zrobić i zapisałam się na taki zabieg do gabinetu  ESTETICA w Lublinie. Mój owall twarzy poprawił się a moja skóra naprała gęstości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londynka

ja robiłam wolumetrie twarzy w beauty kingdom w wawie. Powiem ci że zabieg jest wart polecenia, bo efekty są widoczne niemal natychmiast. Skóra od razu staje się jędrniejsza, twarz wygląda młodziej, policzki sa bardziej pełne. Ale zeby mieć takie efekty to trzeba wybrać dobre miejsce do takiego zabiegu - i o tym należy pamiętać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Zapamiętajcie sobie jedno, najlepiej na długo! klinika Dethloff = zadowolenie! Tam nie ma lipy, tam nie ma, że się nie da, ze to trudne! Tam dają 1000% z siebie, aby zadowolić klienta i tak było ze mną, byłam na wolumetrii bo twarz mi się lekko posypało, niewiele kto dawał mi szanse, ze coś z tego będzie, ale ludzie od Dethloff się podjeli tego i im wyszło!!! Osocze razy 3 i gotowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Czytać tego nie mozna, same reklamy ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×