Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego te naprawdę ładne dziewczyny są

Polecane posty

Gość gość
znam dużo różnych dziewczyn, ładnych i brzydszych, i to czy podchodzą same czy nie zależy od charakteru i wychowania a nie od urody, a często jest nawet tak że te brzydsze czekają aż najprzystojniejsi zwrócą na nie uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak jest. ladne CZĘSTO trafiaja na iditów, brzydkie CZESTO czekają na przystojniaków. więc kto w końcu jest w związkach? czyżby wygląd nie byl w tym istotny? to niemozliwe, przecież wygląd to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różni ludzie są w związkach różni jak wszystkie kolorki i odcienie w TĘCZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego są przeważnie samotne bo mogą mieć niemal kazdego, a nie maja nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dziewczyna bez faceta to od razu smutna :o smutnym można być z milionów powodów, a brak faceta to według mnie sama końcówka tej listy :p a dlaczego ładne dziewczyny są często samotne? Prosta sprawa, wystarczy się rozejrzeć po ulicach- 80% facetów to totalne dno, paskudne ciuchy, zaniedbani, śmierdzący :o a dziewczyn ładnych jest od cholery, nawet te mniej atrakcyjne przynajmniej dbają o higienę. Kolejnym faktem jest to, że każdy człowiek niezależnie od płci szuka najbardziej atrakcyjnego partnera na jakiego go stać. Sprawa jest więc prosta, wystarczy trochę logicznie pomyśleć: jest masa brzydali, którzy wiążą się z mało atrakcyjnymi partnerkami i masa ładnych kobiet, dla których jest "za mało" przystojniaków a które nie chcą się zadowolić byle gównem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo o atrakcyjności wyłącznie wygląd świadczy. powtarzajcie dzieci za mną: nie masz wyglądu - jesteś zerem. raz jeszcze: nie masz wyglądu - jesteś zerem tak wlasnie można wasze wypociny podsumować :) ale ironii nie rozumiecie to trzeba wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trala to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja sunia, wymarzona i ukochana, najpekniejsz kobieta na ziemi, jest zona mojego najl.przyjaciela, starsza o 3 lata, i isc tylko i sie powiesic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zauważyłam, żeby ładne dziewczyny były same i smutne na urodę zawsze jest popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest czasami tak ze dziewczyny ktore wydaja sie wymarzonymi dla chlopakow sa same. Na przecietna urode jest wiekszy popyt niz na ponadprzecietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Romantyk II
Ładne i same? GDZIE? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialem np na sobotniej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co kryć, że są jednak trochę zarozumiałe, wydaje im się, że z racji urody im "się należy", czekają, że faceci będą wokół nich skakać i że muszą być to wysocy przystojniacy z kasą. Jeśli nie mają tego, to czekają księżniczki aż im spadnie z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja npjestemsama z wyboru, po tym jak mnie rzucił facet ponad rok temu straciłam resztki zaufania do płci przeciwnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci boją się pięknych kobiet, a jeśli jakimś cudem zostaną parą, on staje się chorobliwie o nią zazdrosny, bo "wielu" jest chętnych na taką piękność. I trzeba wspomnieć, że facet ma kompleksy, a uroda partnerki dowartościowuje go. Dlaczego ładne kobiety wiążą się z dupkami? bo uważają się oni za "wspaniałych" i nie boją się do nich podejść. Wszyscy zazdroszczą urody, tylko nikt nie zdaje sobie sprawy, że może być ona uciążliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ja chyba jestem ładna (3 lata temu zostałam miss uczelni nie powiem jakiej :)) ale zupełnie się taka nie czuję...no i jestem niestety sama a to dlatego, że kiedyś bardzo źle potraktował mnie pewien facet i nie potrafię się przełamać żeby tak do końca komuś zaufać, jakiemuś mężczyźnie. po drugie miałam ojca-despotę, wręcz nas terroryzował i z domu też wyniosłam hmm niechęć, brak zaufania do facetów. po prostu boję się, ze ktoś mnie porzuci, wykorzysta a ja nie mam siły na takie doświadczenia. faceci niby zagadują, czasem ktoś zaczepi na ulicy ale ja zawsze przed nimi 'uciekam'....to taka smutna prawda o mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne albo maja paskudny charakter, ale wygorowane wymagania. Choc zwykle sa z kims w zwiazku mimo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Tak jeszcze rok temu pisalam w podobnym temacie ze atrakcyjna a pomimo 27 lat nigdy nie mialam faceta. No i wszyscy komentowali wlasnie ze paskudny charakter albo kosmiczne wymagania aktora z hollywoodu i inne smiesznostki. Od pol roku jestem pierwszy raz w zwiazku. Facet jest przecietny z wygladu ale jest fajnym czlowiekiem, fajnie sie gadalo, wiec bez wahania dalam mu na imprezie numer tel. Jego poprzednia partnerka byla jedna z najpiekniejszych kobiet Jakie widzialam w zyciu i tez byl jej pierwszym facetem. Po prostu niektorzy faceci maja jaja pomimo swiadomosci ze nie sa najprzystojniejsi. I wiedza ze bycie ladna nie oznacza zawsze tego co pisza tutaj ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście gośćie
Krótko i na temat (uogólniając bo inaczej się nie da): ładne i samotne mają najczęściej nasrane w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×