Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podhalanka13

Odzież Bushman czy warto?

Polecane posty

Gość podhalanka13

Jestem zapaloną turystką. chodzę po górach ale też często wyjeżdżam w ciepłe kraje i nie ograniczam się do leżenia na basenie:) Stąd interesuję się też odzieżą do specjalnych celów :P Wygodną, zdrową i naturalną. I ciągle takiej szukam. Wpadłam ostatnio na stronę firmy Bushman - dla mnie jakas nowość bo nigdy nie miałam okazji jej nigdzie zobaczyć na żywo. Opinii tez nie znalazłam a z opisów wydaje się bardzo interesująca. Nie chcę kupować w ciemno - szukam osób co poznały juz markę i coś mi o niej powiedzą z doświadczenia. Czy faktycznie jest taka trwała i też wygodna jak piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kojarze ich . robią takie outdoorowe bardziej ciuchy . ale fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecał mi niedawno ich ciuchy znajomy-wielki miłośnik turystyki górskiej. Podobno bardzo wytrzymałe i wygodne. Ja jestem alergiczką i chodzę raczej tylko w bawełnianych albo lnianych rzeczach i sie zgadaliśmy- oni szyją ze 100% bawełny - nawet oglądałam metki na t-shirtach, kurtce i polarze. Z wyglądu też fajne te rzeczy. Ale sama jeszcze nie kupowałam u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam osobiście ale zajrzałam co sprzedają- ceny spore ale widać że dbają o jakość ubrań- wszędzie jakieś wzmocnienia, specjalne zamki to się cenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Super jakość ubrań i 100% natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×