Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

prezent dla majsterkowicza

Polecane posty

Gość gość

mój facet uwielbia majsterkowac, myślałam żeby kupic mu jakiś zestaw narzędzi na zbliżające się urodziny ale czy to dobry pomysł? nie odbierze tego źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazyjnie udało mi się zamówić kilka tygodni temu szlifierkę pneumatyczną przez stronę etedar.pl. Mieli akurat fajną promocję na model, którego szukałem. Sklep na pewno warty uwagi, z dużym wyposażeniem na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre ceny i wysoką jakość narzędzi mają na stronie etedar.pl. Zamawiałem stąd jakoś dwa miesiące temu klucze oczkowe z grzechotką i nastawne hakowe. Jak za te pieniądze to jakość bardzo przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś lubi majsterkować i naprawiać, a większość facetów od czasu do czasu lubi coś pogrzebać przy piwku, to może spodobać się taki kubek: http://prezentynaczasie.pl/kubek-mechanika.html Ja swojemu na Mikołaja kupiłam i cieszył się jak dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, z jednym z wcześniejszych postów, że wkrętarka to dobry pomysł, aczkolwiek według mnie strzałem w dziesiątkę będzie wiertarko-wkrętarka, najlepiej akumulatorowa. Dla hobbystycznego majsterkowicza powinna w zupełności wystarczyć, więc nie ma potrzeby szaleć z nie wiadomo jakim sprzętem. Ten powinie być odpowiedni: http://elektrononline.pl/wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-12v-ni-cd1-2ah-p7785

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka3
Przepraszam chodziło mi o wyrzynarkę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszmi

Ja jestem majsterkowiczem i gdyby ktoś dał mi w prezencie narzędzia ryobi, to byłbym bardzo zadowolony. Nawet bez baterii, bo tam działa system one plus, więc do każdego narzędiza z tym oznaczeniem pasuje taka sama bateriaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelson7878

Moja zona jest tak wspaniała, że właśnie dokupiła mi strug i wyrzynarkę ryobi. Wszystko oczywiście na akumulator, bo to dla mnie najbardizej relaksując sposób pracy ;) A po kilku godzinach przed komputerem dobrze jest pomajsterkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlewski

Też bardzo cieszyłbym się z narzędzi ryobi, które ktoś dałby mi w prezencie. A tak to sam muszę sobie kupować :P Ale na pewno nie zamieniłbym ich na żadne inne, bo dla majsterkowicza to sprzęt idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glito

Teraz można wyrwać narzędzia ryobi w fajnych promocjach. Wiem, że na Komputroniku coś jest i na Narzędzia.pl. Jak szukasz jakiegoś fajnego prezentu dla majsterkowicza, to ryobi będzie jak znalazł, a jeszcze w korzystnych cenach to już w ogóle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszono

Dokładnie! Robi to genialna opcja na prezent, bo nie sa to mega drogie narzędzia, ale bardzo porządnie wykonane. Co więcej, mają system one plus, czyli takie same akumulatory, więc następne narzędzia można kupić już bez baterii i to też dodatkowa oszczędność.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że niektóre prezenty dla majsterkowicza mogą być nieoczywiste, ale niezwykle praktyczne. Przykładowo, opaski zaciskowe, które można wykorzystać w różnych projektach, od przemysłowych po domowe remonty, mogą okazać się naprawdę użyteczne. Przeglądając internet w poszukiwaniu różnych typów tych akcesoriów, natknęłam się na https://opaskikablowe.pl/ gdzie można znaleźć wiele rodzajów opasek zaciskowych, a nawet inne produkty do oznaczania ciągów komunikacyjnych czy akcesoria do mocowania opasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×