Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bielinik

Jaki prezent dla siostrzenicy

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Myślicie,ze dobrym prezentem dla siostrzenicy z okazji jej urodzin będzie tablet? Dziewczynka w tym roku po raz pierwszy poszła do 1 klasy podstawówki tak wiec moze przyda jej się do nauki? W koncu jest wiele gier edukacyjnych. Przechodząc do sedna mam na oku ten model: http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/10363247 Cena niewiele ponad 300 zł a jednak nie chciałabym wydawać na tablet więcej ... Myślicie,że mała powinna być zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tablet,to zabawka chińska ,szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że pierwsza klasa podstawówki to jeszcze za wcześnie na takie gadżety. Lepiej postawić na jakąś zabawkę albo grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia04
Tak! Jest to super prezent, zwlaszcza ze nie jest to zbyt drogi tablet wiec jesli spadnie i sie uszkodzi to nie bedzie nikt zly! Jest to bardzo prawidlowe podejscie z Twojej strony! Moja corka tez w pierwszej klasie dostala taki tablet aby nauczyc sie obslugi i obyc sie z uzywaniem! Teraz jest w czwartej klasie i ze szkoly dostala Ipada. Nie boje sie, ze go uszkodzi a ja bede pokrywala koszty. Niestety wielu z nas nie chce dopuscic mysli, ze Swiat sie zmienia i nasze dzieci zyja inaczej, komputery i internet to zlo konieczne i trzeba wyciagac z tego "zla" najlepsze strony. Ja jestem zadowolona, ze corka nauczyla sie obslgi komputerow i sie ich nie boi. Jest mi bardzo pomocna i przyznaje sie, ze bardzo czesto pytam sie mojej 10latki o pewne sprawy komuterowe. Windows 8 rozgryzla w pare minut gdzie ja do tej pory "wrzeszcze na komputer". Dzieci maja dar do nowosci i sie ich nie boja tak jak my dorosli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o prezent dla dziecka, to niedawno kupiłam siostrzenicy książkę personalizowaną. Była zachwycona. W tytule bajki jest jej imię i nazwisko np:"O piękniej Księżniczce Marysi Kowalskiej i Dzielnym Rycerzu". Później w treści książki przewija się jej imię oraz imię jej najlepszej przyjaciółki,a akcja rozgrywa się w jej rodzinnym mieście. Myślę,że każde dziecko będzie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent z którego będzie miała pożytek, który wpłynie na jej życie - uczyni zdrowszą jej organizm itd. Ja bym kupiła np jakieś rzeczy na basen. np jakiś czepek, okularki, gogle ;) Wszystko znajdziesz w sklepie Asport-junior.pl kupuje tam wszystkie rzeczy związane ze sportem i jeszcze się nie zawiodłem ani razu czy to na przesyłce czy na produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na stronie allinside.pl. Tam jest bardzo dużo ciekawych pomysłów, z pewnością coś dobierzesz dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×