Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

etui na telefon

Polecane posty

Gość Tomaszq
sprawdź baseg.pl ja tam ostatnio zamawiałem pokrowiec firmy verus. jest bardzo solidny i fajnie się dopasował do samsunga galaxy s6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika J
Zobacz sobie może etui marki Verus, są naprawdę dobrej jakości i ładnie, tak elegancko wyglądają. Ja mam i telefon mi się prawie nie niszczy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj 4kom.pl znajdziesz bardzo dobrej jako ści etui do telefonu marki spigen. Ja mam je od dłuższego czasu i jestem z niego zadowolona. Oprócz tego w sklepie możesz także kupić fajne etui do tabletów. Z resztą sam sobie przejrzyj ofertę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraMar
baseg.pl znajdziesz tam bardzo dobre pokrowce w szczególności firmy verus. sama takowy posiadam i wygląda on bardzo dobrze. wole aby pokrowiec chronił mi telefon niż miał mazaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe nie tylko etui a w ogóle akcesoria gsm dostaniesz na www.satland.pl, sam często tam kupuję dla siebie i dla swojej dziewczyny bo nie dość, że jest sporo wzorów to dodatkowo wszystko jest bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki masz telefon ani co Cię interesuje ale jest taki świetny serwis gdzie często kupuję i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zobacz sobie przykładowo taki pokrowiec http://sprzedajemy.pl/pokrowiec-na-telefon-samsung-advance,15595742 ewentualnie coś w ten deseń http://sprzedajemy.pl/pokrowiec-kabura-etui-na-telefon,25309972 Piszesz o czymś ciekawym więc wytypowałam te dwa. Generalnie jeśli szukasz czegoś nie tuzinkowego to musisz przekopać Internet. To jest najlepsze źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangejuice
Ja używam etui verus z baseg.pl. Są solidnie zrobione i fajnie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VegaCom
Po etui dedykowane na Twój telefon zapraszamy do nas. Pokrowce są bardzo dobrej jakości i w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre50
Ja polecam etui na stronce stilgut.pl. Są bardzo eleganckie i funkcjonalne. 100% skóra i ręczne wykonanie. Etui do koloru, do wyboru. Ja jestem pod wielkim wrażeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj na stronkę http ://stilgut.pl/ -skórzane, porządne etui, które długo Ci posłużą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etua
Ja sobie sprawiłam etui firmy Verus, bardzo ładne gustowne , no i przede wszystkim chroni mój nowy telefon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqaq21
Verus faktycznie to dobra firma jeśli chodzi o etui, całą rodzinkę zabezpieczyłam w tę ochronę telefonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stellak654
Ja porównywałam różne etui, i zdecydowanie najbardziej "trwałe" są te marki Verus. Służy mi od kilki miesięcy i jest w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają etui z jelly case. Mają neonowe kolory, a ja sama mam żółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapeczkaaa
Ja ostatnio kupiłam w MOVEAR - i etui i szkło hartowane. Jestem mega zadowolona, bo wysoka jakość skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frekk
ja brałem etui na avans.pl , pokrowiec w kategorii akcesoria komórkowe , bardzo szybko wysyłają, także polecam bardzo. Mam telefon orange rono więc dość spory, mają kilka tych pokrowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka74
Teraz zmienialam telefon i zamowilam dla mojego nowego samsunga skórzane etui na stilgut.pl, świetne wykonanie, wyglada elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz czegoś na iPhone'a 5, to może zainteresują Cię oryginalne etui DC Comics, zajrzyj na mugli.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Teletorium, mają bardzo fajne akcesoria gsm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek234
Ja jak pare osób wcześniej polecam stilgut.pl ;) solidna firma, przesyłke miałem juz na drugi dzień. Rodzinnie mamy od nich 4 etui na różne modele i nic się z nimi nie dzieje, jakość zdecydowanie warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia99
ja kupiłam swój etui-gsm pl Bardzo duży wybór. Wybrałam sobie super myszke minnie. Dużo jest do wyboru jest z postaciami z disneya i innych roznych bajek. Sama nie wiedzialam juz co mam wybrac. Kazdy znajdzie cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam na stronie etui-gsm pl . Maja bardzo duży wybór. Minionki, kubek starbucks, sowy, fajki chanel, perfumy, lord vader, sulley, mike wazowski, kubuś puchatek. Ja wybrałam dla siebie i dla mojej siostry i obie jeteśmy zadowolone. Kupiłyśmy też sobie szkło hartowane żeby chroniło ekran naszych telefonów i sie niczego nie boimy teraz :D Także polecam każdemu ten sklep. Szybka realizacja wysyłki. Jakość wykonania też ejst świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizy
Ja kupiłem żonie na imieniny ładne etui z firmy madsen, znalazłem je w jednym z tych stoisk w centrum handlowym. Teletorium czy coś. Żona używa i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×