Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izka1998

Lubicie kebaby?

Polecane posty

Gość gość
haha Izka wolisz k****a w bułce niż w picie ?:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź Izka spać bo znowu będzie lanie i kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrosłam z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy jest gyros. Zresztą co to za kebaby w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaśpisz do szkoły i pójdzie pas w ruch, po co ci to? nie lepiej siedzieć nad książkami zamiast na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię, to jedno z moich ulubionych jedzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiekk
kabab to najgorszy chłam na tej planecie - arabstwo pakuja tam zepsute przeterminowane świńsko - szczurze odpady za cenę baraniny - a polska swołocz to wtrynia jak pelikan wstązkę .. buahahahaha - a jeszcze niejeden beduin sie do tego spuści .....smacznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie kebaby smakuja jak psia karma. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu zawsze kebaby kojarzą sie ze spuszczaniem :) to chyba prawda musi byc ze oni dodają tam cos od siebie , juz od lat chodzi taka Urban story ze kiedys w kebebie odkryto 7 rodzajów spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcja puma
była kiedys taka sytuacja - nie wiem w jakim miescie - nie wiem czy to klient czy pracownica - przyłapał jak mudzahedin walił gruchę i do sałaty się spuścil - centralnie i to potem szło do buły bez ogródek - no masakra - gdzie sanepid gdzie policja słuzby .. tfu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś w USA przygotował dla ludzi obozy koncentracyjne. Wystarczy wpisać w google "FEMA Camps" mozecie to zignorować, ja jednak znajac historie, nie lekcewazylbym faktu ze ktos chce wpakowas wszystkich do obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłam po raz pierwszy i ostatni w Berlinie ponad 7 lat temu. To było "opakowane" jak sześciościan z przegródką. Smak wspaniały ale póki co, nie mogę znaleźć przepisu który by choć trochę przypominał temten smak. Przepisów wszędzie pełno, do tego niby przyprawy dostępne w torebkach, ale... ni jak nie smakuje jak tamten w budce. Ech, to tak jak PL obwarzanki (precle?) sprzedawane z makiem na stoiskach za szklaną "szybą". Jezuuu ludzie! Taka pychota! Ja mogę sobie tylko smaki przypomnąć. O! A rurki z kremen? Mmmmm...Niebo w gębie!!! Oscypki z prawdziwego zdarzenia! Łoooo Matulu! Pycha nad pyszności!!!!! Tyle macie w PL smakołyków że nie wiecie jakie. Zazdroszczę wam. Cholernie!!!!!!!! Ale się rozmarzyłam.....aż mnie ssie w żołądku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest smieciowe jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole kebab rollo lepiej sie je, a nie jak wieśniaki zamawiają sobie kebaba i potem wyżerają kapuche widelcem bo inaczej sie tego żreć nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×