Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1994

dojrzale i młodzi

Polecane posty

Gość gość
To ty z Warszawy jesteś ? :) gdybys byla w pobliżu mnie to tam nie zapomnij o mnie. Odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestem z wawy. podaj jakis kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podam ci email : Tomasz.klima@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1919
haaalo :) czy sa tu jakies dojrzale kobiety chcące pokazac mlodemu chlopakowi na czym polega doroslosc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , drogie Panie mam do was szczególnie do was pytanie ale jeśli jakiś kolega podpowie to będę również wdzięczny a mianowicie mam 20 no w tym roku kończę 21 wzrost 189 cm podobają mi się dojrzałe kobiety szczególnie jedna fryzjerka właścicielka zakładu fryzjerskiego do którego chodzę regularnie już od 5 lat . Ma jak się dowiedziałem 38lat jest sama wychowuje 16letniego syna właściwe to go znam ze szkoły ale nie o tym wiem ze kiedyś była modelką jest wysoka zawsze uśmiechnięta oczy szaro niebieski zmienia kolor włosów raz blond raz ciemne figura smukła i długie nogi zawsze na szpilkach w pracy, Zawsze wita mnie z uśmiechem a po przycięci włosów zdarzyło się kilka razy zrobiła kawkę w soboty chyba ma więcej czasu rozmowa z nią zawsze mi się klei zwłaszcza przy kawie właściwie zawsze się tak kończy w sobotę ciecie rozmowa kawa rozmowa i do następnej wizyty ale dziś troszkę się zmieniło i zastanawiam się czy posunąć się dale i co myśleć o jej zachowani czy zachęca czy nie wiem co robić bo cały po dzisiejszym dniu się gotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może opiszę całą sprawę dziś jak co kilka tygodni udałem się do zakładu fryzjerskiego bywam przeważnie w sobotę ponieważ pracownice maja wolne i jest tam sama szefowa ,akurat podcinała jakąś klientkę a ja miałem okazje jej się przyglądać co jakiś czas ukradkiem zerkała na mnie posyłając uśmiech ja odwdzięczam się tym samym hmmm szpilki tak fajne z paseczkami odsłaniające paluszki u stóp długie smukłe nogi kurde mało widziałem takich no ale babka była modelką hmm…. mini dżinsowe do połowy uda gładka skóra dziś ciepło wiec nie miała rajtuz fajna bluzeczka ok teraz moja kolej cięcie rozmowa po cięciu włosków jak zwykle pyta dla stałych klientów kawka ? ja owszem napije się no i tak sobie rozmawiamy przy kawie w zakładzie niema nikogo on a naprzeciw mnie rozmowa się klei w mysli mam jedno pocałować Ją po kawce wstaje żegnamy się i w tedy ją łapię za biodro przyciągam i całuje w usta zrobiła wielkie oczy ale tym razem on pocałował mnie w usta tak namiętnie jak kobieta całuje swojego kochanka z języczkiem , tak się całujemy dodam że miałem juz kobiete i nie jestm prawiczkiem , widze że jej się to podoba i tak się miźamy ja dłonią dodykam jej ud i jade ręką wyżej do majteczek wiedziałem stringi dotykam jej muszelki i wtedy wchodi klientka wszystko spieprzyła jakas baba ja szybko się zwinąłem z zakładu a teraz mysle czy zrobic krok dale co mi radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyj
mlody , 18 lat okolice wrocławia i wawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat i od zawsze bardzo podobały mi się kobiety 40+ Uważam że mają w sobie mnóstwo wdzięku i seksapilu. Chętnie bym poznał taką Panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1981
Młody z podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 50 l i też tak zawsze miałem już w szkole a teraz to one są młode dla mnie ach życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×