Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada czy romans

Polecane posty

Gość peters
Napisz gosc 1007 na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1007
Już napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona spełnina
czesc jestem mezatka mam 45 lat i dwa lata temu kochałam sie spontanicznie z 35 latkiem zonatym mielismy wspólny uklad było wspaniale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 187
Pamiętajcie los jest złośliwy i odplaci się wam tym samym tak wiec się zastanówcie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o los trzeba brac zycie na goraco probowac roznych rzeczy kolekcjonowac wrazenia bo potem bedzie za puzno i bedziemy zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam kiedyś takie fantazje i ja spełniłam.Nie Zdradzając meża bo nie można krzywdzić męża.Kiedys podczas dobrego seksu z mężem zrobilam mu odlotowy seks dwa spószczenia podczas seksu trwało to dość długo bo po pochwowym obciągałam do skutku i trysnął drugi raz.Spytałam co myśli o seksie z innym facetem w trójkącie.Pomyslał ośmiał się i powiedział czemu nie.Kochanka znalazłam z mężem z dość dużym ogonem bym miała dość mocną jazdę,a mąż podniecenie.Przy moim rżnięciu przez kochanka mąż miał robionego loda przezemnie.Wylał z siebie duza ilość spermy którą spiłam.Ale następny seks mielismy z wymianą partnerów z para bylo jeszcze fajniej.Nie powinno sie zdradzac po kryjomu bo to ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×