Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tood

Zgubiłem idąc do pracy

Polecane posty

to ty mi pomagałaś szukać starej i ją gwizdnęłaś? ty to ta wysoka czy ta niska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Tood a teraz wyciągnij rękę z majtek i wstań wreszcie z tego łóżka. Przecież ty nie chodzisz do pracy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę ich od dziś lepiej pilnował, dawniej wołali na mnie "Tood dwie kulki" i do dziś nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona Toodem
Utwierdziłam się ostatecznie że jesteś obrzydliwy i lekko psychiczny i na pewno nie masz życia w realu ani znajomych. Fuuuu jak sobie o tobie mysle Tood chce mi się rzygać, sorry :-o Nie napisze juz do ciebie w żadnym wątku, będziesz mi się juz zawsze kojarzyl z ...kozami w nosie! Aaaaaaa fuuuuuuuujjjjj :-o :-o :-o Pewnie wyglądasz strasznie w realu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ta co zna się na żartach i ma poczucie humoru :) mała strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadz sobie w kaloryfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona Toodem
Żarty żartami ale ten nie był śmieszny tylko niesmaczny. I co miał wogole wspólnego z erotyką? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona Toodem
Słyszałam i sama praktykuję, pewnie więcej i bardziej ostro niż ty. Ale kurcze o fetyszu kozy z nosa jak żyję nie słyszałam aż do dziś od ciebie :-o Czegoś tak obrzydliwego nie słyszałam! Chyba że kręci cię ostre humiliation... To jedyne wytłumaczenie tej obrzydliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ze słowami, że więcej nic nie napiszesz? Całość to był żart i tak miało być to traktowane. Cieszę się, że i ciebie "obrzydzona" na chwilę zaprzątnąłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona Toodem
Przecież ty rzadko piszesz o sobie co cie na prawde kręci, tylko żarty wiem nie wiem czy to sens pisać tu co mnie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×