Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inwestor z Lipnicy

Ciekawa strona o inwestowaniu na giełdzie !

Polecane posty

Gość inwestor z Lipnicy

www.analizy-rynkowe.pl Analizy sytuacji na rynku finansowym autorstwa Sławomira Kłuska Sławomir Kłusek jest analitykiem giełdowym. W latach 2002 – 2009 zamieszczał swe komentarze giełdowe w ,,Gazecie Giełdy Parkiet” a w latach 1997 – 2008 w "Rzeczpospolitej" Już dawno nie spotkałem tak ciekawie w sensie edukacyjnym prowadzonej stronie przez niezależnego analityka giełdowego facet ma talent do pisania o giełdzie w sposób obrazowy, operuje przykładami z życia, często swego osobistego Ten gość prowadził kiedyś w ,,Parkiecie" rubrykę ,,Zwróć uwagę" - panowała opinia, że jak on coś ,,polecił" (czyli zwrócił na to uwagę) to to coś (akcja spółki) później bardzo mocno szło w górę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaro11
Ja ostatnio odkryłem Debarex.pl Stosują autorskie metody, które pomagają inwestować na giełdzie. Dopiero zaczynam grać, ale ja na razie jestem zadowolony z tego, co mi ich system mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlinek01
system systemem, przepowiadania przepowiadaniem... ale http://www.debarex.pl oferuje również szkolenia... i to indywidualne... i to tym warto się przede wszystkim zainteresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holewka
Ja wybrałam Debarex ze względu na jego świetne wyniki. Oferuj***ardzo wygodne i proste w użyciu systemy. Poczytaj sobie na ich stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliniaa
Polecam bardzo pomocną stronkę i system www.debarex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batamkaaa
Zajrzyj na www.debarex.pl warto się zainteresować jak traktujesz ten temat poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariel
Debarex rzeczywiście ma dobre systemy transakcyjne, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×