Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chłopak z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
Ehh powiem, wam, że juz mi sie powoli z\aczyna odechciewa, bo mi się przypomina sytuacja sprzed kilku miesiecy kiedy się tak zaangażowała. Póżniej ledwo co się podniosłam i juz mnie znów zaczeły nachodzić czarne myśli..:(:(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym polega życie, na rozczarowaniach ;) trzeba przywyknąć i cieszyć się choćby tymi krótkimi momentami, które dają nam poczucie szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ale, ja bardzo boleśnie te rozczarowania przechodzę, ostatnio lewdo co się pozbierałam z tego wszytskiego. A teraz własnie napisałam do tego gościa, i znów zaczynam czuć że popełniam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jeszcze nie jesteś gotowa na związek skoro nie masz pewności i do tego wspominasz swoją poprzednią relację. Brak ci kogoś bliskiego, kogo można przytulić, komu można zaufać, ale boisz się ponownego rozczarowania, a z takim podejściem raczej nic z tego nie wyjdzie. Dobra ja spadam, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak... albo wpadam w euforie, i zaczynam idealizować drugą osobę albo widze w niej kogoś kto chce skrzywdzić i wtedy chce uciec z tej relacji, tak jak teraz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×