Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety uprawiające seks bez zobowiązań to 'darmowe prostytutki'

Polecane posty

Gość gość

Tak uwazaja faceci. Gdy facet dyma bez zobowiązań to uwaza sie za samca alfa, casanove,******cza ktory cieszy sie zyciem, a kobieta ? Kobieta uwazana jest za szmate, zwlaszcza w oczach facetow. Oni nigdy nie beda szanowac dziewczyny, ktora im 'dała' od razu, bez 'chodzenia' ze sobą. Taka prawda. W oczach facetow kobieta chcąca tylko seksu jak oni jest szmatą, śmieciem, worem na sperme. Według polskich facetow kobieta nie moze lubic seksu, jesli juz to tylko ze stałym facetem lub mężem. Nie moze bzykac sie jak oni. To jest wlasnie polska mentalnosc. Jakie są jej przyczyny? Zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyczyna jest jedna i zawsze ta sama - latwiej swoje wady wpakowac w kogos... wszak oni musza sie golic, a ciezko widziec codziennie swoja twarz w lustrze gdy sie dojdzie do wniosku ze sam jestem szmata smieciem i *****czem-wszystkiego-co-na -drzewo-nie-ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO pierwszej randce? :D HM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak DARMOWA prostytutka, bo podstawą prostytucji jest branie kasy za seks 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie darmowe prostytutki???? To są nimfomanki :) Takie też dobrze ,że są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Tato, dziewczyna z ktora chodze jest w ciazy. - To sie teraz chodzenie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego napisała ''darmowa prostytutka'', a nie darmowa prostytutka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, - polskich.... nic dodać nic ująć. polska mentalność rodem ze średniowiecza i ta wieczna skłonność do osądzania. Ale to już u obu płci. Już w Biblii było o tym żeby nie osądzać. Ale większość wybiera stamtąd tylko to co pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka bierze pieniądze za seks, a "darmowa prostytutka" to sprzeczność sama w sobie. Co do tematu...prawda jest taka, że faceci to hipokryci. Sami przelecieliby wszystko co ma puls i na drzewo nie ucieka, ale jeśli kobieta traktuje seks jak dobrą zabawę i robi to bez zobowiązań, to od razu szmata. Na Zachodzie to się zmienia, ale u nas jeszcze daleka droga do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego jeszcze sie z tobą nie ożenił :D Chociaż chciałabyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mężczyźni uprawiający sex bez zobowiązań to? To kim sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo was kiecowi zdoktrynowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo łatwiej się kieruj***aranami, którzy wiecznie się czegoś boją i mają bezustanne poczucie winy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1, jak prostytutka to nie kobieta po 2, prostytutka uprawiajaca seks za pieniadze to platna prostytutka po 3, facet korzystajacy z takich uslug bezplatnych lub platnych to prostytut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penis mnie to obchodzi, co inni myślą o kobietach, które lubią seks bez zobowiązań. Obecnie, nie potrzebuję stałego partnera. Nie zamierzam odmawiać sobie przyjemności z tego powodu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żale kobiet upadłych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to są darmowe prostytutki. Nie dość, że klasy tańszej to nie biorą za to kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nazywa klasa ekonomiczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
futerały na penisa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet co wie
Lepsza taka, która uprawia seks z chęci seksu z danym facetem niż za pieniądze lub korzyści materialne albo w zamian za małżeństwo. Większa szansa, że uzyska się od takiej szczere uczucie, niż od takiej, która się "szanuje" czyli seks uprawia tylko dla korzyści majątkowych w związku lub małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet co wie
Od prostytutek wyzywają te, które nimi są, czyli nie uprawiają seksu dla przyjemności swojej i partnera, tylko dla korzyści wyżej wspomnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, szczere uczucie co tydzień do innego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samolocie do Chicago tuż po starcie blondynka przesiada się z klasy ekonomicznej do klasy biznes. Podchodzi do niej stewardessa. - Czy mogę zobaczyć pani bilet? Blondynka pokazuje bilet. Stewardessa: - Niestety, pani bilet nie jest ważny w tej klasie, musi pani wrócić do klasy ekonomicznej. Blondynka na to: - Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć, aż dolecimy do Chicago! Stewardessa poszła po pomoc do drugiego pilota. Pilot przyszedł i mówi: - Niestety, muszę panią poprosić o powrót do klasy ekonomicznej. - Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć, aż dolecimy do Chicago! Pilot wraca do kabiny i skarży się głównemu pilotowi. Ten mówi: - Poczekaj, moja żona jest blondynką, wiem jak z nimi rozmawiać. Pilot udaję się do blondynki, szepce jej coś na ucho, po czym ona zabiera torebkę i wraca do klasy ekonomicznej. Drugi pilot nie może się nadziwić: - Jak ty to zrobiłeś - To proste, powiedziałem jej, że klasa biznesowa nie leci do Chicago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet co wie
"oczywiście, szczere uczucie co tydzień do innego faceta. " x Kto ci powiedział, że co tydzień do innego? Czyżbyś doiła swojego faceta z kasy i wstydziła się przyznać, że jesteś niczym innym jaką płatną dziw/ką? Dla mnie jako faceta byłoby poniżające, gdyby laska robiła ze mną cokolwiek nie dla mnie samego tylko dla mojej kasy. Ale obciągaj dalej swojemu brzydkiemu jeleniowi, może się nie zorientuje, że "pokochasz" każdego, kto zapłaci więcej niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tramwaju wsiada blondynka i siada na miejscu inwalidy. Po chwili podchodzi kanar i pyta: - Dlaczego pani siedzi na miejscu inwalidy?? - Bo ja jestem jak inwalida - odpowiada blondynka - Jakoś nie widzę - na to kanar - może mi to pani wytłumaczyć? - Widzi pan, miesiąc temu opuścił mnie mąż, a ja bez ch*ja jak bez ręki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasą ekonomiczna Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×