Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słowa skierowane do niego

Tęsknię za tobą. l Domyślisz się, że chodzi o ciebie?

Polecane posty

Gość słowa skierowane do niego
Gość przykro mi ale to nie o mnie chodzi :-( Mówiłam już. Nigdy nie pisałam na amstafie. Przykro mi bo piękne słowa piszesz szkoda że nie są do mnie. Chciałabym żeby dla mnie ktoś chciał zerwać z przeszłością i zaczynać od nowa! Życzę ci żeby udało ci się to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa skierowane do niego
Gość przykro mi ale to nie o mnie chodzi :-( Mówiłam już. Nigdy nie pisałam na amstafie. Przykro mi bo piękne słowa piszesz szkoda że nie są do mnie. Chciałabym żeby dla mnie ktoś chciał zerwać z przeszłością i zaczynać od nowa! Życzę ci żeby udało ci się to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli to ja to się przyznasz? czy dalej będziesz udawała,że to nie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa skierowane do niego
No ja akurat nie mam serca z lodu a loda też bardzo lubię robić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ,piszesz ze jesteś w stanie zerwać dla mnie z przeszłością a nie potrafisz się ujawnić. Ja nie jestem taka odważna. Teraz mam prawie wszystko a przy Tobie same obietnice. Miłość tęsknota to jeszcze nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest to, że nie odbierasz wiadomości, które służą jako kontakt, na przykład aby się umówić w realu. Nie odzywasz sie jakbym zdradził czy coś takiego, a ja przecież nikogo nie zdradziłem. Chcę się ujawnić ale nie tutaj tylko na priv, z oczywistych względów. Teraz masz wszystko? Czyli co, pracę pieniądze, to ja też mam .Uważam że jest to normalna akcja w dzisiejszym świecie, ja do życia na poziomie dorzucam miłość. To się nazywa wszystko. Mogę nawet zmienić miejsce zamieszkania dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmisz jak ...Koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Twoja wymarzona nie ma rodziny? Chodzi mi o męża albo faceta? Poznaliście się na kafeterii? Jak długo pisaliście za sobą? Czy jest możliwa prawdziwa miłość poznana w świecie wirtualnym a co dopiero tu na kafeterii? Pytam o to z nadzieją, że to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę niestety tutaj nic powiedzieć o jej życiu, ponieważ szanuję jej prywatność. Nie mogę również siebie ujawnić, ponieważ jestem poważnych człowiekiem mam własny biznes. Pisaliśmy ze sobą blisko dwa lata. Tak, jest mozliwość poczęta w wirtualu i przeniesiona do realnej rzeczywistości. Ja jestem tego przykładem, trzeba jedynie odpowiedzialnego podejścia do życia. Poznaliśmy się na kafeterii, spotkaliśmy w realu i to było najlepsze spotkanie. A na powodzenie w realu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu czyli to nie ja. My nigdy nie spojrzeliśmy sobie prosto w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa skierowane do niego
Ani nie ja, jak mówiłam. My też sobie nie- jeszcze. A nie masz jej numeru telefonu? Nie mozesz zadzwonić do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam miało być oczywiście " Tak, jest możliwa miłość poczęta w wirtualu..." dalej już wszystko się zgadza. Szkoda, że nie spojrzeliście sobie prosto w oczy. Od siebie dodam że to fajna sprawa pocałować patrząc głęboko w oczy, komuś kogo się tak dobrze zna z pisania. Ja jestem gościem który na poważnie się zaangażował. Nie jestem znudzonym kolesiem który ma kobietę i szuka zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jej numer telefonu, nawet dwa ale niestety nie mogę zadzwonić. To długa historia, dlatego szukam kontaktu przez maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna historia, zycze Wam, zeby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym zadzwoniła na twoim miekscu. Prawdziwy facet walczy o swoją milośc i kobietę a nie czeka w kąciku aż ona łaskawie sie odezwie. Zadziałaj, pokaż jej że masz odwagę. Masz jej numer- dzwon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własny biznes powiadasz , a cóz to są 2 sezonowe foliaki z ogórkami i pomidorami? Ja chce życ, a nie wegetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Ty, znam ją ona tak się nie zachowuje, ja w realu z takimi o Twoich poglądach nawet nie rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa skierowane do niego
Tak mi smutno jakoś, chciałabym żebyś się odezwał do mnie, napisał coś...cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor... na "6" stronie :) tym razem bez pomylki przyszlam sobie poptrzec czy juz sie zdazyli spotkac, czy jeszcze ustalaja nr telefonow i adresy @ :D no tak.. ustalenia trwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa skierowane do niego
Frida no trwają, trwają... :-D Witaj na 6 stronie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa skierowane do niego
Coś mi się wydaje że zaraz na 7 przeskoczymy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli napiszę,wyprzesz się,że to do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa skierowane do niego
Nioe wyprę się jeżeli to faktycznie Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy się zdradzisz,że Ci zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa skierowane do niego
Trudno. Jeżeli będe wiedziala że tobie też choć trochę zależy, zaryzykuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ją znasz, że od kilku dni skamlesz o jakikolwiek kontakt. chyba pora na walke ze swoimi urojeniami, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradz sie i przyspiesz akcje.. wszyscy czekaja na konkrety. zly adres poczty @ stal sie juz nudny... pora sprobowac wybrac jeden z dwoch znanych nr tel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w odp na post z 23;51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyspieszyc akcje?Powiedz to jemu! Od 2006 czekam na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto skamle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×