Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cwiczenia i suplemanty

Polecane posty

Gość gość

czy przy ćwiczeniach (3 razy w tygodniu siłowania) zażywacie suplementy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zażywam tylko magnez (ponieważ miałam skurcze nóg) i po aerobiku piję orsalit w celu nawodnienia i uzupełnienia utraconych w wyniku pocenia elektrolitów. Tyle, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Zdrowa dieta wystarcza, nie potrzeba żadnych spamerskich "suplementów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suplementybydgoszczpl
to zależy co chcesz osiągnąć i w jakim wieku jesteś, ja przed ćwiczeniami wzmocniłem organizm: BCAA, l-arginina, a teraz w trakcie ćwiczeń biorę kreatynę dla podtrzymania wydolności i zwiększenia wyników, jeżeli chcesz machać dla machania to nie wspomagaj się niczym, ale wg mnie to mija się z celem więcej o suplementach na http://suplementy.bydgoszcz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizm potrzebuje minerałów i witamin, żeby mógł odpowiednio funkcjonować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy tak naprawdę od intensywności wysiłku - chodzisz na siłownię, ale jaki trening wykonujesz? - od tego co chcesz osiągnąć i tego, jaką masz dietę. Warto pomyśleć o witaminach, czy omega-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Suplementy tylko i wyłącznie podług braków w diecie. Nie mieli w biedrze ryby? To biorę tran. Nie było okazji zjeść mięsa i jajek? To biorę białko. Wypiłem dużo kawy a np. zjadłem mało bananów (zawierają dużo magnezu) - to biorę magnez. Branie suplementów podług reklam odchudzi i owszem - portfel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, nie ma co wydawać pieniędzy na suplementy, jak się ćwiczy kilka razy w tygodniu i uważa na jedzenie efekty pojawią się same, ważne, żeby uzupełniać płyny i nawadniać organizm np. za pomocą orsalitu, który można dostać w aptece, nawadnia i uzupełnia składniki mineralne, można brać witaminy, zwłaszcza jak mamy ich mało w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie biorę żadnych suplementów i dodatków, nie chce i nie potrzebuję, wolę sobie normalnie zjesć coś dobrego. Dużo biegam ostatnio i dużo spalam, najbardziej lubię właśnie bieganie na świezym powietrzu, mam dobre buty od niedawna, kupiłam New Balance i myślę, że kilka lat mi posłużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haahhahaha mam buty i schudnę... goń się spamerski pomiocie i frajerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAluta
Dla mnie ważne jest aby preparat jaki zażywam był skuteczny i zdrowy (tzn nie szkodził zdrowiu). Sądząc po wynikach widzianych u znajomej Foreverslim spełnia te warunki i jestem coraz bliżej decyzji o zakupie. Mam nadzieję żę te tabletki wspomogą moje odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJórek
nie sądzę, że kupisz tym bardziej, że pracujesz dla ForeverSlim i powinnaś mieć to za darmo. Przecież macie tzw darmówki :) aaaa boisz się o wątrobę? No tak masz rację, to jest ściema i świństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo wierzę w moc suplementów, czasem biorę magnez, a kilka lat temu regularnie tran, bo tak zalecił mi w tamtym czasie lekarz. Wydaje mi się, że po pierwsze trzeba postawić na dobrą dietę i dbać o to, żeby zawierała to wszystko, to czego potrzebuje nasz organizm. Do tego oczywiście regularna aktywność fizyczna…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×