Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Pamiętacie te nicki??? tych ludzi??

Polecane posty

W gwoli wyjasnienia, twoje pierwsze wytlumaczenie lyknelam jak mlody pelikan.Ale temat jeszcze raz wyplynal jakis czas pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc k, zupelnie nie kojarze tych inicjalow, ale to nic, moze jeszcze mnie olsni ;) idelaliste z marsa tez pamietam i on chyba pisywal na dziale zagranicznym, gdzie ja praktycznie nie pisywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pamietam, ze pierwsze wytlumaczenie rzucilam zbywajac cie, bo nie chcialam, zeby wyszlo jaki mialam nick, ale to akurat byl pikus. debilem to trzeba dopiero byc, zeby upubliczniac email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuzwa, nie wiem czy to dobrze czy zle ala Amanta tez kojarze :) Ale czemu? Ktos sie teraz do Ciebie dobija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie dobija sie nikt. raz tylko nieopatrznie zaufalam w sumie nieznanej osobie z netu. ale nie trace wiary w ludzkie dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze to nie ta osoba, ktora moglaby przyjsc na mysl ;) Tamta osoba, after initial shock, seems to be somewhat ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no :classic_cool: potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slonce peru tesz sie uczy inglisznego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide bo znowu jakas gnida chce zobaczyc mojego nie mojego kompa od srodka kurfa co za debile :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnieliście o tym najważniejszym Jenifer8787. Moja teza na to że zniknęła jest taka, że jak już jej monsz zaczął zarabiać duże pieniądze to Jenny zamiast szmat z allegro fundnęła sobie dobrego psychoterapeutę. Nas biedaków nie stać i dalej tu siedzimy. Ja już nie pamiętam ile lat. Ale długo długo. Jedyny mój sukces, że nie mam stałego nicku i nie udzielam się tutaj za dużo. Ale i tak czuję się przegrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jeni8787, ale to stosunkowo niedawne czasy. my tu sie odwolujemy do czasow tak zamierzchly, ze siegajacych dekady wstecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer tez kojarze. Ale wstyd. Initial- mysle ze trwalo to dobre pol roku :( U Ciebie domyslam sie ze nie bylo wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inicjacja w czasie okresu rzeczywiście mogła być szokująca i to dla obydwu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc k, jak nie bylo :D toc przez dobrych pare miesiecy przecieralam okulary nie wierzac wlasnym oczom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przed moim przybyciem :D Ale dobrze wiedziec :P Ja przecieralam monitor, bo wmawiano mi ze jest problem z ostroscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, to sie dogadalysmy :) Wiem o kogo chodzi, ale tu chyba przecieralas okulary po fakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×