Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasztan999

Ta sytuacja wykańcza mnie emocjonalnie, co robić ?

Polecane posty

Od ponad 3 miesięcy jestem emocjonalnym wrakiem :( Każdego dnia we własnej firmie przeżywam masochizm psychiczny. Jestem szefem firmy, jeden z managerów ( 31 lat )zauroczył moją córkę ( 22 lata ), następnie ją przeleciał a później kopnął w d... Do wszystkiego podszedł bardzo egoistycznie, wszystko układał tak jak jemu pasowało, bo on potrzebuje czasu dlatego że w sercu ma inną ( która notabene obiecała odejść od męża ale tego nie zrobiła), no i najważniejsze, żeby nikt się nie dowiedział w firmie, ale nie dla dobra mojej córki tylko oczywiście martwił się o swój tyłek. Nie byłoby żadnego problemu jakby kopnął ją w d... zanim ją przeleciał :( Każdego dnia MĘCZĘ się, nie mogę na niego patrzeć. W końcu to on pracuje w mojej firmie a nie ja u niego, dlaczego mam dbać o jego komfort psychiczny a nie o swój i swojej córki. Jak mam dalej z nim pracować ? Dać mu czas na znalezienie innej pracy i podziękować za współpracę, czy po tym jak potraktował moją córkę zwolnić go bez słowa wyjaśnień ? Proszę o Wasze rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasztan zajmij sie gotowaniem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjedz se zupy od babci Trudzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sprawa między twoją córką a tym facetem, nie wiem po co się w to wtrącasz w ogóle. I po co córka mówiła ojcu że spała z tym facetem, cię to w ogóle nie powinno obchodzić. To dorosła kobieta i wiedziała co robi idąc do łóżka z facetem, nikt jej nie zmuszał przeciez. Pocierpi i przejdzie jej. Jak chcesz to go wywal z pracy, bo w sumie facet moralne dno a takiego nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym go wywalila na twoim miejscu..skrzywdził twoją córkę i niech poczuje tego konsekwencje..! Przynajmniej na przyszłość zastanowi się dwa razy zanim potraktuje w ten sposób jakas dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywal go , jesteś szefem . Chociaż nie wierzę w to , bo nawet kobieta będąca szefem firmy nie ma takich dylematów jak ty . Nikt sie nie męczy z nikim we własnej firmie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad czym ty się zastanawiasz, pogoń go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa z Rozumiem, że trudno Ci pojąć, że tyle czasu męczę się we własnej firmie. Proszę uwierz, że naprawdę trudno jest pogodzić bycie matką i szefem. Szef musi kierować zdroworozsądkowym podejściem + nie powinien działać pod wpływem emocji. Natomiast matce trudno odłożyć emocje na bok i kierować się zdrowym rozsądkiem, serce mi pęka jak patrzę na smutne i zawiedzione oczy swojego dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to je wydłub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×