Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada 25lu

Jaką kamerkę do auta kupić?

Polecane posty

Gość ada 25lu

Mam zamair kupić kamerę samochodową.Może podpowiecie czym się kierować przy zakupie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma kamerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tutaj podpytaj http://sunovo4car.pl - maja różne dodatki do auta, więc może znajdziesz cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra kamerka jest na stronie allinside.pl.Dokładnie się na tym nie znam, ale polecili mi ją znajomi, twierdząc, iż jest to dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od budżetu, którym dysponujesz na ten cel. Polecam spojrzeć na ofertę takich urządzeń na sklepkomputerowy.seb-comp.pl.Ceny zaczynają się od kwoty 115 zł, a więc dość przystępnej. Oczywiście urządzenia w wyższej cenie zawierają inne funkcje np wbudowany GPS, nagrania są lepszej jakości. wszystko zależy od oczekiwań klienta oraz, jak wspomniałam, zasobności portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej taką z wymienną kartą pamięci, nie trzeba wtedy zabierać całej kamery do domu, aby ściągnąć nagranie z urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo99
Kupiłem sobie Xblitz Mirror na takie losowe sytuacje typu stłuczki, kolizje, wypadki i tak dalej. Świetna kamera, obraz wyłapuj***ardzo szeroko i rzeczywiście rozdzielczość też jest dopieszczona. Później na video można nawet najmniejsze detale sobie wyłapać. Fajny fimik z opisem działania i funkcjami kamery jest na stronie producenta www.xblitz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gort12
No właśnie też jestem na etapie poszukiwania kamerki, czeka mnie długa podróż, poza tym na co dzień również się przyda, przeglądałem strony sferisu, rvt ale cięzko określić co jest dobre a co nie...macie jakieś sugestie na co szczególnie zwracać uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×