Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powinnam zabronic poradzcie?

Polecane posty

Gość gość
Ze zawsze sie ktos znajdzie bez kultury i braku umiejetnosci czytania ze zrozumieniem!!!! x Bez braku..? :D x te smieci co piszesz swiadcza tylko o tym jak maly jest twoj zasieg horyzontalny ... x Jaki zasięg..???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona widać ma zasięg wertykalny dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobna sytuacje . Tez sie zastanawiam czy powinni sie spotykac tez jestem znienawidzona przez jego corke bo odszedl od matki rozklad pozycia malzenskiego i koniec dwpje nieszczesliwych matka gruba o brzydka zsniedbana przez cale zycie i flaki z olejem bez ambicji i sie rozwiodl dla mnie ;) s pozatym bedziemy mieli jeszcze jedno dziecko urodzi sie za 5 miesiecy wiec pasierbica znowu sie wkurzy i szlak ja trafi jest wredna wredna wiec ja bym olala ja nie pozwole by zatruwala zycie swoim zalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie mogę :D Co ty bredzisz idiotko? Matka buntuje i zastrasza 25 letnia kobietę? Musisz mieć nieźle rytą psychikę z resztą jak każda kochanica. Jesteś chora psychicznie i maż powinien zamknąć cię w psychiatryku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe a malo jest takich przykladow? Ze sie trzyma matki strone ??? I obwinia sie sie zawsze ta druga babe ? Trzeba miec sprawiedliwe podejscie do rodzicow skoro sie rozwiedli to widocznie byl powod , u mnie tez byly wieczne klotnie nie dotarli sie i w koncu sie rostali i oboje maja kogos i kazdy jest szczedliwy szkoda tylko ze niektorzy sa egoistami i mysla tylko o sobie a nie o tum ze starzy tez maja prawo byc szczesluwi! I to sie tyczy nie tylko zje,, ojcow ale i porabanych matek. Skoro rozwod znak ze cos nie trybi! Proste!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×