Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobiety w ogóle potrafią mieć wyrzuty sumienia? Pytam poważnie

Polecane posty

Gość gość
Pisałem o księżniczkach, a nie o kobietach mających dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym dumą ma mnie boleć. Duma to boli kiedy zostawia cię ktoś wartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że ja jestem jakaś bezuczuciowa. Ale nie bawi mnie też krzywdzenie innych, dlatego raczej tego nie robię, nie bawię się nikim. Tak z moralności, bo wyrzuty sumienia rzadko miewam takie prawdziwe, co czasem nawet mnie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski i wrzuty sumienia? Chybavkpisz ...wiesz jak kobiety pocieszaja cie po zwiazkach zeby nie cierpiec? Pakujac sie odrazu w drugi zwiazek te osobniki sa jak malpy nie puszcza jednej galezi dopoki nie zlapie sie drugiej wiem co mowie hehe 4 lata razem i nagle daje mi ultimatum avjavwybieram inna opcje gdzie tez jestesmy razem i co? Ona odchodzi podszylem sie pod kogos na czacie wiedzialem ze to ona i tak ja zakrecilem zeby sie spotkac na randke a ona ze nie bo wlasnie zakonczyla zwiazek cisnalem cisnalem i wycisnalem numer!!! Dzien po tym jak mnie rzucila :D pisze jej eska ze jest zajepista k...a jeszcze nie wystyglem a ona juz sie umawia haha a ona na to ze tak sobie z tym radzi ;) na szczescie splywaja juz po mnie takie rzeczy jak po kaczce pozbieralem sie nie mam zaufania do lasek i traktuje je z gory zauwazylem ze to dziala na niebjak afridyzjak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to gnoje i beznadziejne szuje!Nienawidzę was!!!Niczego i nikogo nie szanujecie, a domagacie się szacunku. Kłamiecie w żywe oczy, manipulujecie, zdobywacie zaufanie i kręcicie dziewczynie w głowie. Robicie wszystko w myśl zasady CEL UŚWIĘCA ŚRODKI!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cel uswieca srodki? swietnie "jesli uznal za wskazane urzniecie mnie w czarnoziem, na co wskazywal wybor napoju..." :D kto kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Laski i wrzuty sumienia? Chybavkpisz ...wiesz jak kobiety pocieszaja cie po zwiazkach zeby nie cierpiec? Pakujac sie odrazu w drugi zwiazek te osobniki sa jak malpy nie puszcza jednej galezi dopoki nie zlapie sie drugiej wiem co mowie hehe 4 lata razem i nagle daje mi ultimatum avjavwybieram inna opcje gdzie tez jestesmy razem i co? Ona odchodzi podszylem sie pod kogos na czacie wiedzialem ze to ona i tak ja zakrecilem zeby sie spotkac na randke a ona ze nie bo wlasnie zakonczyla zwiazek cisnalem cisnalem i wycisnalem numer!!! Dzien po tym jak mnie rzucila smiech.gif pisze jej eska ze jest zajepista k...a jeszcze nie wystyglem a ona juz sie umawia haha a ona na to ze tak sobie z tym radzi oczko.gif na szczescie splywaja juz po mnie takie rzeczy jak po kaczce pozbieralem sie nie mam zaufania do lasek i traktuje je z gory zauwazylem ze to dziala na niebjak afridyzjak" Widzicie, cała prawda. Sprawdźcie tak którąkolwiek i efekt będzie identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och jakie to wzruszajace... a na co ma czekac? na emeryture? koniec to koniec a ty bawiac sie w "byc moze da sie zjesc ciastko i miec ciastko" zaszkodziles sam sobie i tego nie mozesz scierpiec? palant :D znajdz sobie faceta, co? kazda babe i tak skrzywdzisz wiec d**y zostaw w spokoju...:P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jak się wam zachciewa wznowić kontakt mamy was w d***e. Lasek jest pełno, długo rozpoczać nie będziemy. Franco ze śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.Kobiety mają wyrzuty sumienia. Tak jak mężczyźni. Choć i od tego i od tego są odstępstwa.. Wydaje mi się jednak(mówie to troche i ze swojej autopsji niestety),że kobiety często długo planują np.zemstę w porównaniu z dość impulsywną naturą męską. Stąd i ich późniejsze zachowanie. Jesli coś planujesz- jesteś tego świadom. Jesteś swiadom swoich uczuć,myśli i tego,co nastanie potem. Bierzesz pod uwagę wszystkie ewentualności i to, co dane zamierzenei za sobą pociągnie. Jesli mimo to kobieta się na cos decyduje oznacza to,że czyjaś krzywda lub też przykrość nie znaczą dla niej wystarczająco dużo,albo że dane zamierzenei warte jest ofiar.. to tylko świat myśli a praktyka czesto przynosi coś innego .. i wtedy pojawiają się wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, czasem wychodzi w praktyce co wasze myśli i słowa znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dobre i złe kobiety.. tak jak dobrzy i źli mężczyźni.. Nie można patrzeć takim ogólniekiem. Trafiłes na złą? Coś ci zrobiła? Ok-masz prawo jej nienawidzić .. Ale nie krzywdź tym samym takimi tekstami tych kobiet,które zachowałyby się inaczej. Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest LATWE latwe... jak dupa pod latarnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na WREDNEGO Małpiszona - nie, nie maja wyrzutów sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety i wyrzuty sumienia? Chyba kpicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może po prostu byłes nieodpowiedzialnym gnojkiem i na nią nie zasługiwałeś? olała i odeszła? bo w końcu ile człowiek może się meczyć z kimś kto traktuje cie jak śmiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od sytuacji. Kiedy z mojej winy komuś stała się krzywda, bądź komuś zrobiło się przykro to owszem, mam wyrzuty sumienia. Ale jeśli tą osobą jest ktoś kto mnie wcześniej skrzywdził (np. chłopak który mnie zdradzał) to nie. Żadnych wyrzutów, żadnych skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crdddeaa
Gdy rzuciłam swojego faceta to było mi przykro i smutno, że zrobiłam mu przykrość, ale to nie powód żebym to demonstrowała całemu światu jakimś mizernieniem. Nie rypałam się też tego samego dnia ani nawet roku i nie wiem gdzie coś takiego jest normalnym zachowaniem, nigdy nawet nie widziałam żeby ktoś tak robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdy rzuciłam swojego faceta to było mi przykro i smutno, że zrobiłam mu przykrość, ale to nie powód żebym to demonstrowała całemu światu jakimś mizernieniem. Nie rypałam się też tego samego dnia ani nawet roku i nie wiem gdzie coś takiego jest normalnym zachowaniem, nigdy nawet nie widziałam żeby ktoś tak robił." Nie rypałaś się, bo nie trafił się bad boy, przystojniak i książę z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <<<TO ...>>>

Prostaczki, ...y i hamki.Potrafia zostawic po pogrzebie rodzica i powiedziec ze to jeszcze moja wina.I sa takie super matki,kochajace dzieci.One nie maja wcale sumienia.... je wszytskie .Niech ida do diabla.Kochaja tylko pieniadze i dobre rzniecie.Sa puste i nudne.Jedyny temat ich zycia to harlekin i te gowniane seriale w tv o milosci.Bo one nie wiedza co to uczucia.Kochaja tylko facetow ktorzy maja szmal.I takich ktorzy traktuja je w lozku jak szmaty.Wtedy czuja sie docenione.Bo to sa same szmaty.Dzis juz wiem skad sie biora seryjni mordercy.One potrafia faceta doprowadzic do samobojstwa i byc dumne z tego.To parszywe ... .Nigdy wiecej-zadnej juz nie pokocham,z zadna sie nie przespie,z zadna nie porozmawiam.... wam w dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 19.09.2014 o 14:43, Gość gość napisał:

Facecie tym bardziej nie mają wyrzutów jak kogoś skrzywdzą, tylko ryczą jak ich baba w zad kopnie!. Ma racje gośc, który napisał, że kobiety cierpią w samotności-ja tez wiele nocy przeryczałam, a rano wstawałam i robiłam swoje. I wyobraz sobie autorze, ze mam wyrzuty sumienia nawet jak komus coś powiem, jak komus zrobie przykrosc, jak kogoś skrzywdzę i o dziwo JESTEM KOBIETĄ!!!! Facet nigdy nie widzi winy w sobie, zawsze winny jest kto inny. Najlepiej o pokrzywdzonej jak najszybciej zapomniec, nie?Wasza taktyka-udawać, że się nie zna!!!

Dokładnie, 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×