Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łaniaaaa

konfrontacja z dziewczyną mojego ex!

Polecane posty

Gość Łaniaaaa

Witam, rok temu spotykałam się z pewnym chłopakiem, nie byłam zdecydowana na związek więc nasze drogi się rozeszły gdy poszedł do innej. Przez rok nie mogliśmy zapomnieć o sobie, po kilku miesiącach od rozstania mieliśmy kontakt facebookowy i telefoniczny, Niedawno spotkaliśmy się kilka razy. Mimo tego że jest z nią był czuły, mówił że żałuje że nie walczył rok temu, ze chciałby z nią zerwać ale od października zaczyna ona studia w jego mieście i ma u niego zamieszkać. Stało się. Wprowadziła się do niego, wykorzystała sytuację i prześledziła jego wiadomości (w tym prowadzone ze mną) Napisała do mnie wiadomość z wyrzutami że uwodzę jej faceta. Stąd pytanie, czy pokazać jej wiadomości jakie wysyłał do mnie czy zostawić to dla siebie i nie pogrążać go bardziej? Dodam, że zależy mi na nim i nie chciałabym żeby miał problemy z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu zyc :D i tak ma przesrane z taka zazdrosnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaniaaaa
Też tak uważam, ale koleżanka stwierdziła że żal jej tej małolaty (8lat młodsza od niego) i chętnie pokazałaby jakie z niego ziółko, że chciał być ze mną nie zmieniając sytuacji z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kolezanka to przepraszam zbawicielka malolat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jej dobra lepiej żeby wiedziała. Moze będzie na tyle mądra, że kopnie dupka w tylek. Taki facet nie jest nic warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem w ogóle o co ci chodzi? Czep sie tramwaja i daj im spokój skoro on jest z inną. Jaka ty masz kobieto osobowość, że zależy ci na nim, mimo, że on jest teraz z inną ? Dla mnie to desperacja, a nie naprawianie świata:D w dodatku "koleżanka" też ma nierówno pod sufitem. Ta druga MUSI sama sie przekonać, co wart jest ten facet, inaczej wątpię, że wasze INTRYGI coś zmienią :P Tfu, parszywa kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś pokazać jej jak wygląda sytuacja twojej strony, bo on mógł jej nakłamać sporo na twój temat. ALE jednocześnie powinnaś sama dać mu spokój - raz że jest z kimś innym, a dwa że facet który chce grać na dwa fronty nie jest wart niczyjej uwagi. Uważam że uczciwie wobec jego obecnej dziewczyny będzie, jeśli powiesz jej co i jak, bo nie można umywać rąk jak się styka z sytuacją, gdzie ktoś kogoś oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×