Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najpiękniejsze torebki

Polecane posty

Gość gość

pochwalcie sie waszymi najpiękniejszymi torebkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam torebki :) mam na ich punkcie bzika :) niestety kosztują :( moja najdroższa torebka - od Prady kosztowała ponad 3 tys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna mi sie nie podoba z tego Bielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz pięknych torebek, zajrzyj na Eobuwie:) Tam mają naprawdę piękne egzemplarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiteczkaaaaaaaaaa
tak wyglada moja ukochana torebka torbytorebki24.pl/kobieca-torebka-do-reki-i-na-ramie-czarna-skora.html zamówiłam ją miesiac temu i nigdzie sie bez niej nie ruszam! polecam kazdemu skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najładniejsze i najtańsze torebki znajdziesz na stronie: http://www.e-import.pl/. Rzeczy są ładne, porządnie wykonane z dobrych i wytrzymałych materiałów a ich cena jest niższa niż w sklepach stacjonarnych bo zamawiamy prosto od producenta a nie od handlowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniejsze torebki widziałam na stronie: e-import.pl Najmodniejsze kolory, modele i wzory. Rzeczy najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Gwarancją niskiej ceny jest fakt, że zamawiamy towar prosto od producenta a nie od handlowca czy osoby prywatnej. Bardzo fajny sklepik, rzetelny i przejrzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety aparat padł, więc się swoimi nie pochwalę, a wierzcie, że trochę ich mam (ku rozpaczy mojego faceta ;) ależ kto czegoś nie kolekcjonuje? :P) Jedną z ulubionych kupiłam akurat online http://etorba.pl/1030-a38.html Na żywo jeszcze ładniejsza i robię nią szał w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne torebki mają na Eobuwie. Nie wiem, czy już widziałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylenka34
Najpiękniejsze torebki są z firmy CAT :) tylko, że cena no wiadomo, ale ja kupuję w necie na http://www.royalpoint.pl/ za mniejsze pieniądze, ale mam 100% pewności, że są oryginalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teź sobie marzę o Prada ale jeszcze tyle nie na odkładałam te czerwona Saffiano w tym butiku https://havana.pl jest niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko LV :)ale ceny zabójcze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fidżka handmade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsze torebki... Kilka zabójczych modeli widziałam na EObuwie... Mam nadzieję, że któryś z nich znajdę pod choinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsze torebki ma Andy-fashion. Producent skórzanej odzieży głównie. Ale torby skórzane też mają. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem fanką sklepu online http://www.torbytorebki24.pl/ . mam od nich kilka sztuk i z każdej jednej jestem bardzo zadowolona. są porzadnie wykonane, praktyczne i stylowe. polecam je każdej Kobiecie, która podąża za modą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki78
nie znałam wcześniej tego sklepu a faktycznie mają niezłe torebki... mega duży wybór- ile kategorii! mnie się najbardziej podobają te z zakladki "miejskie" ;d są super tylko teaz która wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami spamerzy, a ja napisze o mojej obsesji na punkcie butow i torebek, uwielbiam, moim marzeniem od zawsze byla torebka od Michaela Korsa, kilka premii, maz si edorzucil i mam moje 2 perełki :) sa cudne, to sa bardzo kobiece fajne torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejapietnascie
Ktoś tutaj wyżej wspomniał o torebkach Guess - ja się z nimi w sumie nie tak dawno zetknęłam, przypadkiem w zasadzie, bo wprowadził je od oferty sklepy RoyalPoint, w którym bywam (internetowy), i muszę przyznać, że faktycznie robią wrażenie, chociaż sztuka kosztuje od ok 400 zł z tego co oglądałam fotki. Ale z drugiej strony wiele osób na takie zakupy stać - czasem bardziej sie opłaca kupić coś stylowego, porządnego, na kilka sezonów albo na szczególne okazje, niż coś na 1 sezon, z czego się zaraz paski pourywają;) W każdym razie , te torebki Guess są piękne, daję plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo zadowolona z torebek ze sklepu Parfois. Mam też kilka innych - H&M czy Reserved. Również są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie naprawdę piękne torebki są na Eobuwie:) Bardzo lubię produkty, które są u nich sprzedawane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×