Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najpiękniejsze torebki

Polecane posty

Polecam stronę www.mohadesign.pl gdzie można zaprojektować swoją niepowtarzalną torebkę, wybierając kolor skóry naturalnej, podszewkę oraz wykończenia. Piękne i solidne wykonanie - sama posiadam, mogę w 100% polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowe, skórzane torebki wysokiej jakości są na www.encore4u.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam torebki z torbytorebki24.pl - mają ogromny wybór i bardzo dobrą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedną czarną Guess - zbierałam na nią do skarbonki , ale sie udalo! :D I choć jest prosta klasyczna , to taka wymarzona , a co za tym idzie : najpiękniejsza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam beżową z Cervandone.pl jest piekna, ze skóry naturalnej, bardzo ładny wzór, elegancka i kobieca, biorę ją zazwyczaj do pracy ale równe dobrze może być na jakieś lepsze imprezy bo pasuje mi do sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje marzenie to Prada Saffiano Fucco ta z butiku http://havana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele pięknych torebek możesz znaleźć na Eobuwie:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsze jak dla mnie torebki kosztują tyle że nigdy nie będzie mnie na nie stać ;). A ponieważ znudziły mi się już te z sieciówek które ma co druga dziewczyna na ulicy to postanowiłam zacząć szyć sama. Nie jest to jakoś bardzo trudne i jak we wszystkim po jakimś czasie przychodzi wprawa. Ważne tylko żeby wykonywać je z porządnych tworzyw i dodatków kaletniczych. Jeżeli chodzi o te drugie to bardzo polecam DKAL www.dkal.pl u których wszystkie zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Ewa
Ja muszę przyznać, że w swojej kolekcji mam naprawdę dużo torebek. A która jest najfajniejsza to trudno mi samej ocenić. Dla mnie ważne jest, by mieć torebki na każdą okazję, na wyjścia do klubu, do pracy i takie które pomieszczą w sobie coś formatu a4. Większość moich torebek kupiłam w jednym z moich ulubionych sklepów, http://supergalanteria.pl/ona-produkty-dla-kobiet/torebki-damskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiam z www.mojatorebeczka.pl . Mają śliczne, ręcznie robione torebki. Bardzo duży wybór i doskonała jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, na mojatorebeczka.pl są bardzo ładne torebki, ręcznie robione i pięknie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także ostatnio odkryłam stronę mojatorebeczka.pl. Śliczne torebki ręcznie robione, tardzo ładnie zrobione i mają świetne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodziłam na mojatorebeczka.pl i potwierdzam - bardzo fajne i ładne torebki! Zamówiłam już jedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super torebki znajdziesz też na www.tzl.pl. Zamawiałam tam dużą czarną torbę ze skóry i jestem bardzo z niej zadowolona. Nie ściera się, nie pruje a kosztowała o połowę mniej niż w markowym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Cześć! Super modne torebki znajdziesz w sklepach internetowych. Polecam Ci serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa czyli skupisko bardzo wielu ofert w jednym miejscu. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
batycki, torby są naprawdę śliczne, mam z promocji za 300zł na batycki.pl , teraz też mają promocję chyba 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne torebki mają w sklepie: http://apeks.pl/. Są zupełnie inne, niż w większości sklepów. Eleganckie, solidne. Większość wykonana z prawdziwej skóry. I masz pewność, że co druga kobieta na ulicy nie będzie miała takiej samej torebki. Staranne wykonanie i dobre materiały gwarantują, że z takiej torebki będzie można długo korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkain
Jest wiele sklepów z pięknymi torebkami. Mi osobiście bardzo podobają się torebki z http://www.mamtorebke.pl/29-worki i zastanawiam się nad zamówieniem torebki typu worek na wiosnę i lato. Są bardzo trwałe i ładnie się prezentują nawet po dłuższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co takiego jest w torebkach, ze niektore z nas dostaja pierd**ca na ich punkcie? ja policzylam swoje - 70. Maz puka sie w czolo. zaczelam juz je sprzedawac. Ostatnio zobaczylam na dziewczynie torbe. Duza - shopper. Z naturalnej surowej skory. ze srebrnymi okuciami, porzadne ramiona. Nie podeszlam, nie spytalam. Widac ,ze torba byla wiekowa ale w tym byl jej niesamowity urok. Juz miesiac jak jej szukam :( nigdzie nie spotkalam nawet podobnej! Czy znacie jakas firme, ktora uszylaby mi tombe wg mojego projektu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×