Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Waga i wzrost 17 miesięcznych dzieci nigdy nie karmionych mm

Polecane posty

Gość gość
Bo nie chciało ci się przystawiać co chwile do cycka zeby pobudzić pracę gruczołów mlecznych. Wolałaś dać butle napchac i spokój dziecko śpi a mamusia ma spokój... ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal to jestes ty,ze cie w ogole to interesuje:D od razu dopowiadasz sobie tysiac historii zamiast zajac swoj mozg czyms pozytecznym. O kurcze,to ty masz w ogole mozg....?!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohh widac ze twoje również kwoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ci tryśnie z tej podniety trans....homo niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko było karmione "paszą" i jest gigantem ma 19 miesięcy waży 11 kg i ma 82 cm wz.... a z tego co wśród znajomych widzę to właśnie cyckowe są gigantami bo cyc na wszystko-jako smoczek jako picie jako jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma mm(ten 19 mcy 11 kg 82 cm) ja i mój brat cioteczny na piersi-ja w wieku 2 lat ważyłam 20 kg a mój brat cioteczny jest młodszy od mojego syna jest na piersi ma 6 miesięcy wzrostu nie znam, ale waży 9 kg, no fakt po piersi dzieci szczupłe, kolejne przykłady-dwie koleżanki karmią piersią dzieci wyglądają jak GIGANTY!!! jedne takie ma rece jakby je ktoś sznurkami poobwiązywał :/ kolejna koleżanka karmiła mm-dziecko szczupłe, podobnych rozmiarów do mojego, no tak ale mm to pasza i dlatego mamy takie szczuplutkie dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka 15 miesięcy - 8400g (nie zna mm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wreszcie mi kafe dziala (cholerne skrypty) to mam nadzieje ze teraz mi komentarz wejdzie Czy wy wogole wiecie jak sie przeprowadza badania? Na jakiej grupie, jakiej metodologii mozna uzywac? jak wyciagac wnioski? Bo pani ktora napisala ze jej dziecko A jest takie i takie a dziecko B owakie w zwiazku z tym:'...' tutaj wniosek koncowy, to sie tylko osmiesza. To ja moge powiedziec ze palilam kilka lat, teraz nie pale ale nie mam raka (odpukac). I w zwiazku z tym palenie wcale nie ma wplywu na zachorowanie na raka. (hehehe)Wezcie dziewczyny sie douczcie i dopiero dyskutujcie, ja wiem ze wiekszosc z was urodzona jest po roku 1990 (a co mlodszy rocznik to tym wieksza masakra intelektualna) ale to naprawde jest juz przykre;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 11 : 31 a ile Twoja córka ma wzrostu, mało waży, moja ma 17 miesiecy i tez drobna 9,300 i ok 75-76 wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasza23 ty sie lepiej nie wypowiadaj jeszcze wyskoczyłas z tym paleniem oczywiscie ze ma wpływ na zachorowalnosc na raka... pewnie kaszlesz charczysz i jestes zdrowa ,wez skoncz pieprzyc. Zaa to pokolenia wczesniejsze sa zacofane i nie zdaja sobie sprawy z jakiego powodu istnieje na swiecie wiekszosc chorób, a pozniej tylko biegaja od jednej apteki do drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak karmilam mm i syn ma ponad rok i wazy 11kg, wcale nie jest gruby, dobrze sie rozwija w chodzi juz od 11 miesiaca, przyjaciolka urodzila corke i jest karmiona piersia ma 5 miesiecy i wazy 10,5kg!!!! nosi ten sam rozmiar ubran co moj syn, wiec nie gadajcie glupot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu wszystkie takie mądre jesteście a w wieku 50 lat już co druga będzie stała w kolejce w aptece z 3 receptami. Już w ciąży narzekacie, że to was boli albo, że ciężko itd. Dbacie tak bardzo o zdrowie ale w ciąży tak bardzo Wam źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaaahhhh....gosiu z 11;59 wez przeczytaj moj komentarz jeszcze raz moze zrozumiesz (patrz 'hahahaha' taki trop ) . Oczywiscie ze palenie powoduje raka , Jesus laski z wami jest coraz gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasza ma wiele racji - jestem rocznik 82 i co jak co, ale intelektualnie miedzy rocznikami szkolonymi wg starego systemu, a tym z gimnazjum w roli glownej jest przeeeeeepasc (tak, tak to echo) - nie wiem skad pomysl, ze w starszych rocznikach panuja staroswieckie metody wychowania dzieci, po ktorych mamy niby latac po lekarzach i aptekach? No wiekszej bzdury dawno nie czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11_31
córka ma 74-75 cm, co miesiąc chodzimy na ważenie do lekarza, jest pod stałą kontrolą ze względu na niską wagę, zaczęła chodzić dopiero 2 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak tak niedosc ze latacie to jeszcze slepo wierzycie lekarzom a tam i tak chodzi tylko o kase w d***e maja was i wasze dzieci taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mam latac z dzieckoem do lekarza, z jak mam zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdy kichnie to szybciutko do lekarza i antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×