Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ryża2245

Czy to ciąża?

Polecane posty

Czesc dziewczyny ! Od ponad tygodnia bardzo bolał mnie brzuch, dolna czesc kregoslupa i jajniki jak na @ ... Dzis jest dzien w ktorym wlasnie powinen on byc . A bole nagle znikly. Tylko bol kregoslupa nie minal... Myslicie ze to oznaka ciazy? Mysliscie ze moglabym zrobic juz test ciazowy? Czy to za predko? Ogolnie z mezem bardzo staramy sie o dzidziusia wiec nie chcialabym sie znow rozczarowac testem negatywnym.. Tylko tym razem jest jakos "inaczej" :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asbed
w sumie test można robić w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki, ale dla pewności poczekaj do jutra. Powodzenia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) Dodam jeszcze ze bole przed spodziewana @ mialam tylko z rana i trwaly przez okolo 3 4 godziny. I do nastepnego dnia rana nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że szykuje się okres ale daj znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak miałam że miałam objawy okresowe, w dniu okresu wszystkie objawy jak ręką odjął i tak kilka dni, dosłownie nic, zrobiłam test i od razu 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh jest jednak jakas nadzieja :) Ogolnie od ponad tygodnia mam zwiekszony apetyt i wiecej chodze do toalety na siusiu zwlaszcza w nocy i z rana. Tylko nie wiem czy poprostu moj organizm tak nie zaczal dzialac bo psychika bardzo pragnie maleństwa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym chodzeniem siusiu to chyba psychika, na tym etapie macica jest minimalnie powiekszona i raczej nie uciska pecherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×