Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MuszelkaShelly

A ja bardzo lubie KasiaSzatanistka1994!

Polecane posty

I możecie mnie hejtować, mam to gdzieś. Nie jestem nią, nie znam jej, ale czytając jej wpisy wzbudziła moją sympatię( może dlatego, że jesteśmy w podobnym wieku). I nie piszę tego, żeby się podlizać, ale dlatego, że żal mi jak każdy się nad nią pastwi, a dziewczyna jest naprawdę w porządku. Jako jedna z nielicznych niebieskich jest sobą, nie udaje nikogo innego, ma swoje zdanie. I nie zawsze zgadzam się z jej opinią na niektóre tematy, ale darzę ją wielką sympatią. Jest inteligentna, potrafi nawiązać ciekawą dyskusję, pomimo swojego młodego wieku, a nie tak jak inni pisać o niczym. Dziękuję, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia spoko jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kocham Szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo i już . Nie lubię jak ktoś myśli że jego racja jest jedyna na świecie i dodatkowo ma innych za idiotów . to na tyle i tak za bardzo męczę palce pisząc w tym temacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd możesz wiedzieć, że jest sobą i nie udaje nikogo innego? Z tą jej inteligencją i nawiązywaniem ciekawych dyskusji też można polemizować. Tak więc albo jesteś jeszcze głupsza niż ona i tego nie widzisz, albo celowo próbujesz robić zamieszanie, tak jak ten pseudometaowy przygłup ma w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co, nie mogłam patrzeć, jak wszyscy wypisują, że jesteś głupia ;) Bo po wypowiedziach widać, że jesteś inteligenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RUDE JEST WREDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×