Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matka Natura Ojciec Czas

Joanna Kurowska co sądzicie o tej aktorce?

Polecane posty

Zauważyliście, że ona w Kiepskich grała różne postacie? To dziennikarkę telewizyjną, koleżankę Halinki i kochankę Kozłowskiego i wiele innych. Producenci z kiepskich chyba nie mają pojęcia, że to jest charakterystyczna aktorka i rzuca się w oczy lepiej niż nie jedna Cichopek czy Mucha a ja mam bardzo dobrą pamięć i dziennikarski talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię tej aktorki , jest jakaś taka prostacka i odpychająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze kilka lat temu to nawet niezle grała i wygladała...w Graczykach czy Tygrysach Europy...aktorka taka bardziej komediowa. Ale teraz porazka! W takim Klanie np w zeszłym sezonie...nie dość ,że już własnej twarzy nie ma-mooocno przesadziła z tym 'odmładzaniem się' to jeszcze fatalna 'gra'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w całej rozciągłości z postem powyżej. Nie mogę patrzeć jak teraz wygląda, zmarszczki byłyby o niebo lepsze. A co do Kiepskich, to idealnie pasuje do tych ról, które gra, zwłaszcza koleżanki Halinki, taka typowa rozkrzyczana prostaczka. Ale to, że gra w tym serialu wiele ról, mnie jest -tak mi się wydaje - obliczone na to, że widzowie jej nie pamiętają, tylko taka uroda tego serialu. Tak samo tam ciągle przewija się jeden aktor, nie wiem jak się nazywa, w Egzaminie z życia grał ojca Kazadi chyba, taki niski, łysawy. Kim on już nie był: buddystą, prawnikiem, fryzjerem, specem od BHP... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurowska kiedyś powiedziała, że musiała poddać się zabiegowi bo przestala dostawac propozycje filomowe. odkąd się odmłodziła gra w różnych serialach i reklamach m.in. w "rodzinie zastępczej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kiepskich super gra, chc ja najbardziej lubie Pzdziochowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urody brak , nalana , przaśna aby w końcu wyglądać jak monstrum pobotoksowe , nieciekawa baba z czasów komuny gdzie pewnie po znajomości wkręciła się w jakiekolwiek produkcje , gdyby na dzisiejsze lata przypadała jej młodość i kariera napewno nie zagrałaby w niczym a tak wytwory komuny po łapówkach meczą nas swoimi widokami do dziś , jakie to polskie jaki kraj takie ''gwiazdy''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donald t
super aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba całkiem niedawno zmarł jej mąż i ojciec jej 13 letniej córki,może z 3 tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wczesniej byl mezem Dowborki i ojcem jej córki? cos pamietam jak sie obie zalily w brukowcach ze musza dom dzielic na pol... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się wierzyć w to, że musiała się odmłodzić żeby dostawać propozycje, to mogłoby dotyczyć osoby, ktora wcześniej była ładna, a ona nigdy nie była, i taka przaśna właśnie, idealne określenie. Poza tym ona wszędzie gra tak samo, tylko czasem jest mniej a czasem bardziej prostacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×