Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przez caly okres karmienia piersi sa powiekszone??

Polecane posty

Gość gość

Czy po jakims czasie sie pomniejszaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około roku piersi się zmniejszają bo karmisz rzadziej a dziecko je stałe pokarmy. Mnie się zmniejszyły w 13 m-cu karmienia jak karmię tylko na pierwsze sniadanie i do snu . Wróciły do rozmiaru sprzed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jednak karmic nie bede... tak mi sie powiekszyly piersi ze ciezko mi funkcjonowac no i dostac stanik to cud :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmiła córkę pół roku i byłam załamana,bo przed ciążą nosiłam 75 C ,a w trakcie karmienia miałam ogromne piersi. Jak skończyłam tę wątpliwa przyjemność,piersi zmniejszyły mi się i teraz znów są zgrabne i ładne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie piersi zmniejszyly jak zmniejszylam ilosc karmien po okolo pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje po karmieniu staly sie obwisle i brodawki wielkie takie wystajace i brzydkie. Rozmiar ten sam ale sam biust porazka. Ale tu sa same mamuski z biustami pameli zadna nie napisze Ci prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciaza 70e/f, w ciazy urosly mi do 70/75 gg i zmalaly. Nigdy przy takim rozmiarze nie byly jakies sterczace, ale szczerze powiedziawszy nie zauwazylam, zeby jakies zwisy sie po karmieniu zrobily. Zmniejszac sie zaczely po 6/7 miesiacach. Maz nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miała biust Pameli, to bym się załamała. Mam swoje zgrabne małe piersi, takie jak przed ciążą, pasujące do mojej szczupłej sylwetki. Owszem brodawki są ciut większe ale i przed ciążą nie były płaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylam w 1 ciazy a mialam wtedy 19 lat powiekszyly mi sie z miseczki malej B na miseczke mala C. Brodawki urosly niewirle. Piersia nie karmilam bo mala sie nienajadala. Teraz mam lat 30 i zmisna ogromna. Cycki z B zrobily sie ciezkie i ogromne C sa obrzydliwe jak kamienie nie podobaja mi sie. A brodawy wielkie i brazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, moze Wy mozecie chodzic z miseczka K. Ja mam problem by cokolwiek robic przy takich piersiach i wadze 50kg, same piersi waza kilka kilogramow, do tego wygladaja ohydnie. Wczesniej mialam d/e i tez uwazam ze byly bardzo duze. Wole nie karmic niz sie znienawidziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napiszę całkowicie szczerze i bez sciemniania. Przed ciążą miałam rozmiar 75 C. W ciąży i po porodzie rozmiar 80 DD. Nie karmiłam piersią, a mimo to do dawnej jędrności nie wróciły. Nie wiszą co prawda do pasa jak dwa flaki jednak odbiegają od ideału. Mam koleżankę której piersi po karmieniu są po prostu świetne, jędrne. Ale nie uważam, że niezbyt jędrne piersi po porodzie i karmieniu były powodem do strasznego wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi nawet o jędrność ale o wielkość nieproporcjonalną do figury... nawet brzuch w 9 mcu tak się nie rzucał w oczy jak olbrzymi biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi urosły piersi w ciąży o dwa rozmiary, potem w czasie nawału mlecznego była tragedia, wielkie melony, potem się ustabilizowało w czasie karmienia na poziomie ciążowym, a po pół roku rozmiar większy niż przed ciążą. Po zakończeniu karmienia mniejsze niż przed ciążą ale i tak chuda nigdy wcześniej ani później nie byłam. Jak waga wróciła do normy, to i piersi wróciły do rozmiaru sprzed ciąży. Nie dziwię się gościówce z dużym biustem, że się obawia ale to tylko kilka miesięcy z większym rozmiarem, jak jesteś szczupła to piersi wrócą do poprzedniego rozmiaru. Karmienie piersią jest jednak wygodne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cycki z B zrobily sie ciezkie i ogromne C " Jezu, kobieto! Idź do brafiterki BIEGUSIEM!! 75B od 75C czy 80B od 80C różnią 2 cm w obwodzie piersi i jest to różnica niemal niezauważalna, tyle się w czasie cyklu wielu dziewczynom zmienia! A jedne i drugie pozostają bardzo malutkim biustem, 75C oznacza wymiary ok. 80/92-93 cm (pod biustem mierzymy ciasno), czyli 12-13 cm różnicy w obwodach! 75C wygląda tak: www.balkonetka.pl/katalog/size/75c/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moze Wy mozecie chodzic z miseczka K" Możemy, polskie "K" to wcale nie jest jakiś strasznie wielki biust, 70K to odpowiednik 32GG, czyli taki biust: www.balkonetka.pl/katalog/size/32gg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie co katowac jak ci nie pasuje zrezygnuj. Ja karmiłam miesiac dluzej nie dalam rady cycki wielkie ciagle jakies problemy ja zalamana codzienny placz. zrezygnowalam i mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam rozmiar 80K, nie 70K to co pokazalas na linku to mikrusy przy moim biuscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80K w rozmiarówce polskiej czy angielskiej? Polskie 80K wygląda mniej więcej tak: www.balkonetka.pl/katalog/size/36gg/ Ale fakt, brytyjskie 80K to już kawał piersi i kobiety, 2 miseczki mniej (36J) to mniej więcej to: www.maheda.eu/images/stories/mojefotki/U3W/U3W_bialy_przed_po.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna

witam jesteśmy producentem bielizny Damskiej poszukujemy kobiet z dużymi piersiami  do testowania nowych modeli info w e-mailu Krzysztof.nowak10@onet.eu

mowa o piersiach np 65OP

70JKLMNOP 75HIJKLMNOPR 80HIJKLMNO 85FGHIJKLMN 90GHIJKL CZY NAWET 100GHIJ LUB OBWOD 120 A MISKA EF

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×