Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byście zrobiły jakbyście zakochały się w facecie i dowiedziałybyscie sie ,że

Polecane posty

Gość gość
co bym zrobila? stanelabym przed lustrem i powiedziala do siebie: nie badz naiwniara... :P taka gadka faceta na wyskoku to 99,99% banał, bo kazdy mowi to samo :O a te poczcucie obowiazku bedzie sie ciaglo latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty to żonaty. Trzeba się wycofać. Dla mnie i rozwodnik to żonaty, jeśli na Ślub Kościelny, więc poziom ich pożycia byłby tu bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
donieś jego żonie!!! Po co kobieta ma sobie marnować życie z jakims ch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wyzywacie ta dziewczyne, a nie faceta? typowe babska ktore szarpaly by inna byle jakiego smiecia miec by nie byc same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atak sobie
Bo to ona jest głupia. On ma wszystko - pieniądze, rodzinę, kochankę. A ona tylko seks, a wraz z nim bycie darmowym woreczkiem na spermę. I ją to jeszcze podnieca, więc to masochistka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo mamy wyzywać faceta? Za co, że jest samcem, to już taki wredny gatunek... ale ona powinna się szanować. On pociupcia i odejdzie, a ona będzie się później czuć jak oszukana dzi...ka, wtedy dopiero będzie depresja... Mam nadzieję, że za jakiś czas napisze czy mieliśmy rację. I jeszcze jedno życie zawsze nam odpłaca dobro za dobro, zło za zło więc pewnie kiedyś jakaś napalona laska, dużo młodsza od niej odbierze jej męża, zobaczymy wtedy jak się będzie czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facet jest madry, bo zdradza swoja zone? xD jestes jeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie szm... z was :D byscie sprzedaly swoja matke byle tylko miec faceta nawet takiego co was bije po ryju.... ciekawe kto was tak wychowal??? :D "taki wredny gatunek" czyli faceci niech robia co chca, a laski niech sie bija o takie smieci jak ten facet powyzej :D biedne umyslowo jestescie :D ona nic zlego nie zrobila. dziewczyna sie zakochala i tyle, niech tylko doniesie jego zonie, bo to on ma ponosic konsekwencje swoich czynow, a nie zwalac(przy pomocy takich desperatek jak wy) na ta dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ONA TU PISZE a nie on! Co da psioczenie na tego faceta? kazda ma go za zdradzającego gnoja który owija sobei wokół palca naiwną dzieweczkę xx xxx Tak! facet jest zły niczym ucielesniony szatan a ona bardzo mądra bo mu rozkłada nogi. Jest niesamowitą kobietą skoro pokochała 43latka, cóż za wspaniała, błyskotliwa i inteligentna osoba poznała bardzo odpowiedzialnego mężczyznę, który okazał sie chujem, ale to nie ważne i tak będzie z nim bo jest madra kobietą :) Tak lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj ze zrozumieniem... i jaki ma sens wyzywanie tu faceta? Czy to on chce rady? Ona jest naiwna nie on, on się dobrze bawi i jak taki zechce usprawiedliwienia na forum to mu wtedy napiszemy, zastanów się nad sobą, takie są twoje rady, niech ona marnuje swoje lata dla palanta, a my jego opluwajmy, bo jaka ona biedna, że takiego trafiła, szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.12 On jest chuj, a ona jest fantastyczną kobietą! Nie smiej pisać inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, lepiej ja zwyzywac****isac, ze sie czeka az to zlo do niej wroci. tylko jeszcze jedna rzecz potwierdza ze jestescie takie za jakie was uwazam, zadna z was nie napisala by doniesc jego zonie. Bo zadna z was by nie chciala wiedziec o zdradzie. wolalybyscie zeby facet zdradzal bez waszej wiedzy, bo wiedza moze wiazac sie z rozstaniem, a bycia samej to byscie juz nie przezyly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbawiłam się na całego" niech doniesie jego żonie" wspaniała rada, kto tu jest desperatką...? Jakoś dziwnie ją usprawiedliwiasz, czy ty właśnie doniosłaś żonie swojego faceta i co pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie!!! dla was doniesie do jego zony jest oznaka desperacji! :D wy po prostu jestescie takimi co uwazaja, ze kazdy donos o zdradzie pochodzi od malolaty ktora sie puszcza w klubach. rany... nie, ja nigdy nie spotykalam sie z zonatym, ale z takimi co mieli dziewczyny i owszem i donosilam za kazdym razem, bo uwazam, ze szkoda jakiejs dziewczyny na takiego idiote, bo jesli nie ja to bedzie inna, ale dla was to tylko rywalka w walce o jakze wartosciowego faceta, ktory uwaza was obie za pojemnik na sperme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, bo nie wp*****lam się w cudze życie (w praktyce cierpi na tym osoba trzecia która donosi, a para zawsze sie dogaduje) tzn, że nie przeszkadzał by mi fakt bycia zdradzaną x o czym niby tu dyskutować? x poszukaj wątków gdzie ktoś przyznaje sie do zdrady i zobacz jakie pomyje otrzymuje, zamiast się dziwić, że rozkładanie nóg żonatemu facetowi spotyka sie z oburzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci musza ucierac rece z uciechy czytajac wasze posty. nie dosc, ze to zawsze jest wina malolat to jeszcze zona splawi jakas laske(ktora zacznie robic problemy np.alimenty czy bedzie chciala doniesc zonie), bo wyrwie jej wlosy z glowy to jeszcze nikt sie nie dowie, bo to nagle jest oznaka desperacji XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję bogatego doświadczenia, mi NIGDY nie zdarzyło się spotykać, choćby przez moment, z zajętym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty poszukaj watkow o kobietach ktore zdradzaja! ciekawe, ze jakos nikt tam nie jezdzi po facetach z ktorymi one zdradzaly(ba! oni nawet nie chca wiedziec kto to) tylko one sa od puszczalskich szmat wyzywane, a tam faceci sobie nawet chca nazwiska podawac i zdjecia, zeby potem takich lasek unikac :D ale nie... takie baby jak wy musza dobijac inne, bo "co z tego ze zdradza, ale ja mam a wy nie!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.16 masz rację, biedna dziewczyna niech idzie i powie żonie, tamta się pewnie ucieszy... będzie jej miło ją poznać... i co dalej...? Niech go śledzi i powie następnej jego kochance, żeby poszła do żony.Bidulki jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydzę się donosicielami pod każdą postacią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...nie, ja nigdy nie spotykalam sie z zonatym, ale z takimi co mieli dziewczyny i owszem i donosilam za kazdym razem..." idź do psychologa desperatko, mogę się założyć, że nie masz faceta, ani przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donosicielka, to ile razy już doniosłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wszystko, wszystkim, ale 25-latka, z 43-letnim dziadem?:o. Za 10 lat Twoje libido będzie wysokie i wciąż wyższe, a on?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, jak napisze tu facet co chodzi do prostytutek to powinno się winić prostytutki a nie facetaTwoją logiką? :D Bo generalnie masz fochy, ze ludzie krytykuja osoby które SAME ZAKŁADAJA TEMATY. Powinno się pisać "ej, daj mi kontakt do swojego żonatego kochanka, musze mu napisac, że jest cham"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie brzmi: CO JEST NIE TAK z osobą ktora notorycznie spotyka się z zajetymi facetami. Że się "trafia" to bzdura, i facet i kobieta wybiera osoby z ktorymi się spotyka na podstawie jakichś cech - skoro ktoś nie szanuje mojego czasu, wiecznie ja mam się dostosowywac do jego grafiku to chyba o czyms swiadczy dla każdej rozsądnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie ! Ona chyba nie jest prostytutką, tylko dziewczyną która wyciągnie wnioski i spławi drania - mam nadzieję, a czy prostytutka też powinna według ciebie iść i donieść żonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzies z 5 (ojej biedni faceci... a jesli ktoras z nich ich rzucila? glupie kobiety! rzucily zdradzajacych facetow!!) :) ale co was to wlasciwie? przeciez tylko malolaty co sie puszczaja po klubach donosza, a was to przeciez nie dotyczy, bo wasi nie zdradzaja, a nawet jesli to i tak dla was nie ma to znaczenia, bo kazdego przyjmiecie. Wyzywacie laske, ze niby chcecie ja ochronic, zeby sobie zycia nie marnowala, ale juz fakt, ze zona sobie marnuje zycie to dla was nie ma znaczenia, bo pewnie same jestescie takimi zonami, co boja sie kiedys tego uslyszec, bo przeciez trzeba bedzie sie rozstac, a bycia samemu nie przezyjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórzę jeszcze raz, bo to najczystsza prawda, a jak kiedyś traficie na takiego zdradzającego to po prostu zlo do was wrocilo, ze pozwolilyscie takiemu dalej zdradzac jakas dziewczyne zamiast pomoc jej wyrwac sie z tego :) faceci musza ucierac rece z uciechy czytajac wasze posty. nie dosc, ze to zawsze jest wina malolat to jeszcze zona splawi jakas laske(ktora zacznie robic problemy np.alimenty czy bedzie chciala doniesc zonie), bo wyrwie jej wlosy z glowy to jeszcze nikt sie nie dowie, bo to nagle jest oznaka desperacji XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jak tutaj już ktoś zauważył znosisz bycie sama, bo kto ciebie zechce, puszczasz się ze wszystkimi facetami koleżanek, a że żaden nie chce cię więcej idziesz i im ze złości donosisz? Współczuję ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie napisalam, ze to sa faceci kolezanek? mamy teraz tyle mozliwosci dojsc, ze nie ma problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×