Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię Sylwia dla córki co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
Sylwia śliczne. mam przyjaciółkę o tym imieniu i kojarzy mi się jak najlepiej. Mam jeszcze kuzynkę Sylwanę- przepiękne, choć nietypowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia i zdrobnienia? Po co, samo w sobie jest krótkie i łądne. Co najwyżej Sylwuś, tak czule:) No i ładne znaczenie-dziki, leśny. Piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W S T R E T N E !!!!!!!!! Sylwiocha psiocha. Sylwiocha czyli wiocha. Obrzydliwe, jak rzygi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak ty masz na imię gościu powyżej? Powiedz, też się pośmiejemy i znajdziemy cos obrzydliwego, jakiś głupi rym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne.Znam tylko ladne Sylwie-w tym jedna Hiszpanke i jedna Francuzke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie to jedno z brzydszych imion, w życiu nie chciałabym miec tak na imię. Moj maz twierdzi tak samo, i dodał ze w dzieciństwie mieli taka kolezanke Sylwie i z chłopakami mówili na nią SYFIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-przynajmniej m asz meza na swoim poziomie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...syfiastym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to było jak mieli może po 8 lat. powiedz ze ty nigdy niekogo nie przezywałas to nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze szczeniecej glupoty powinno sie wyrastac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w przedszkolu, od lat w żadnej grupie nie mieliśmy żadnej Sylwii, w rodzinie czy u znajomych, a nawet znajomych znajomych również nie słyszałam. Mnie się to imię nie podoba i to nawet bardzo. To imię z tej samej półki co Aneta, Edyta, Beata - nieładne i z tego względu zapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze szczeniecej glupoty powinno sie wyrastac... xxx przeciez on mi to tlyko opowiadal, dziewczyno... wyluzuj troche. przestan na mnie naskakiwac tylko dlatego ze uwazam imie za brzydkie. tobie za to pewnie wszystkie imiona sie podobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 22 i nosze to imie :) uwielbiam je ) zawsze mi sie bardzo podbalo i podoba. Mowia na mnie w wiekszosci Sylwia ( mam tez fajne przezwisko niezwiazane z imieniem) a oprocz tego zdrabniaja moje imie : Sylwiuś, Sylwuś, Sylwusia , Sylwuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne imię, u mnie w mieście mieszka znana ladacznica, która nazywa się Sylwunia. Nigdy nie nazwałabym tak dziecka. Pachnie wiochą jak Ewelina, Mariola, Beata, Renata, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieładne imię i ma okropne zdrobnienie - Sylwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu powyżej ty nie wiesz chyba co to zdrobnienie zdrobnieniem może być np. Sylwunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze Sylwia niż jakaś Franciszka, Jadwiga czy inna Józefa jak teraz sie nadaje imiona prababek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia, imie idealne dla wiejskiej fryzjerki albo tipsiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie nie jest ale nie wiem czy nie będzie zbyt "ciotkowate" tak jak dla nas jest Halina czy Zdzisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma na imię Sylwia, poza nią znam jeszcze dwie inne Sylwie i działają mi na nerwy, ja bym córki tak nie nazwała, ale nie ze względu, że imię jest brzydkie, tylko mam kiepskie skojarzenia z tym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne imię! Lepsze niż jakaś Amelia czy inne dziwadła... a co najważniejsze, jest mało spotykane i to jest PLUS! A nie tak jak te najpopularniejsze imiona, pf http://dumnamama.pl/ranking-imion/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej -od Amelii,to niby dlaczego lepsze?Ale i tak normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SYLWIA TO PIĘKNE IMIĘ A NIE OKLEPANE JAK ANIA GOSIA ELA ITP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia -za komuny to była ówczesna Jessica lub Nikola ! W podobnych środowiskach popularna obok Marioli Marleny Violetty itp . Dać Sylwia Roxana i będzie git ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie qrwy macie swoje chore teorie na każdy temat, tylko g****o z ryja potraficie lać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OO.O4 synek/córeczka Sylwii ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, wszystkie patologiczne imiona i tylko patologia je dawała, Sylwia, Beata, Renata, Wioleta i inne... wy zdajeci eosbie sprawe ile kobiet jest o tych imionach? sama znam chyba z 10 Sylwii i żadna z patologii nie pochodzi, normalne dziewczyny. Puknijcie się. tak samo znam Sandry, Angeliki, Roksany... zwykłe dziewczyny, żadna lafiryndy z normalnych domów. Ciekawe jak wy macie na imię, skoro obrażacie większość imion popularnych w latach 80 i 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×