Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój ojciec nie akceptuje mojego przyszłego męża

Polecane posty

Gość gość

Mam 25 lat i poznałam cudownego i super faceta, jedyną jego wadą dla mojego ojca jest to, że jest on stary ode mnie 22 lata, czego nie mogę zrozumieć. Mężczyzna starszy, zapewni mi przyszłość i co najważniejsze zaakceptował mojego syna. Facet jest po rozwodzie, jego była żona była u mnie i powiedziała mi ,,dziecko drogie uważaj na niego, będziesz jego żoną to będzie Cię na każdym kroku zdradzał'' nawet wspomniała mi coś takiego, że po tym jak się rozwiedli, miał drugą żonę, którą próbował z nią zdradzić. Wspomniała coś takiego, że jeśli on nie dostanie seksu to potem będzie urządzał awantury, groził, że nie da pieniędzy itp. Kolejnym problemem jest syn mojego partnera, wiecie co on mi powiedział, że kocha się we mnie, prześladuje mnie na każdym kroku, chodzi za mną, wysyła mi kwiaty, SMS (chociaż sam jest żonaty, ma dwóch synów i córkę) i tak naprawdę to on jest dla mnie za młody, tylko starszy mężczyzna zapewni mi to czego ja potrzebuję. Kolejny jego syn mi powiedział, żebym nie liczyła na majątek jego ojca bo on ma swoje dzieci, dałam dowód miłości i poprosiłam swojego mężczyznę o spisanie intercyzy, następne i najmłodsze dziecko to córka (która jest 2 lata starsza ode mnie) przyszła mnie ostrzec. Powiedziała, że jej ojciec pobawi się mną, ożeni a potem rozwiedzie i żebym nie liczyła na majątek ich rodziny. Ona powinna mnie zrozumieć, też jest samotną matką podobnie jak ja. Mój ojciec nie akceptował mojego pierwszego partnera bo był niewykształcony i nieodpowiedzialny (po tym jak usłyszał o ciąży uciekł za granicę) a ten jest dla mnie za stary. Moja matka i rodzeństwo cieszą się, dzięki niemu moja siostra i dwaj bracia dostali pracę. Matka go podziwia bo dostała pracę w jego firmie jako księgowa (po trzech latach bezrobocia) a to sprawiło, że mój ojciec jest na niego coraz bardziej wściekły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, pieniądz ci w głowie gówniaro jedna a rodzinka nie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w ani jedno słowo tej prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×