Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

AVON FM I INNE TO TAKI SHIET !!

Polecane posty

Gość gość

kosmetyków fm to ja do kibla uzywam a avon z parabenami szkodliwymi dla kobiet to wam wspołczuje ze to kupujecie nic co tanie jest dobre tam wszystko jest tanioch i gniot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak parabeny sa szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale badziewny temat zalozyles. Teraz tylko czekac az umrze smiercia naturalna. Zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, kosmetyki z MLM to szajs, którego nikt nie chce kupować. W żadnym sklepie nie przyjęliby takiego badziewia, więc te durne żebraki muszą wciskać to każdemu, żeby tylko zarobić parę groszy marży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo ale ty jestes nawiedzony chyba bardziej niz niektorzy fanatycy mlm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna kupowac te chinskie podróby z FM albo AVON albo z innych firm ja zdecydowa jnie markowe drogie kosmetyki która nie niszcza cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie. bo ty wszystko wiesz najlepiej trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi naiwny akwizytorek :D Wmawiasz gościowi niewiedzę, bo napisał prawdę o twoich "cudownych" produktach :) Żal mi takich tępych naiwniaków i żebraków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To ty wszystkim wciskasz kłamstwa. Masz nadzieje ze ktos w to uwierzy ? hahaha glupszych od siebie nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz głupku, jakoś mi wierzą a tobie nie :) Ochłoń trochę i zastanów się dlaczego. Piszę tylko prawdę ale ty głąbie masz tak wyprany mózg, że już całkowicie straciłeś kontakt z rzeczywistością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha tobie wierza ? nie badz naiwny. Kto ci wierzy ? nikt. Wszyscy sie z ciebie smieja psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbyś, żeby tak było pajacu :D Ale "wszyscy" to dla ciebie ty sam i może 2-3 równie durnych mlm-ków :) Z was śmieje się każdy, kto tylko przeczyta wasze durne wpisy. Każdy gardzi tymi waszymi pseudo biznesami. Pogódź się z tym tępy akwizytorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Ale badziewny temat zalozyles. Teraz tylko czekac az umrze smiercia naturalna. Zal. @ @ @ No widzisz, przeliczyłeś się :P Jakoś nie umarł. Prawda zawsze się obroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kolezanki ktor uzywaja kosmetyk z Avonu maja dzis zniszczona cere maja po 25 lat a wygladaja z twarzy jak stare 40 letnie baby sa obrzydliwe w tym moja kuzynka nie powiem jej tego bo mi jej zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×