Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Porządkowanie rzeczy po zmarłych

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym tutaj zamieścić ogłoszenie mojego taty, myślę, że wielu z Was może kiedyś przydać się podobno usługa (choć oczywiście nie życzę Wam tego) Odejście bliskiej osoby to ogromna trauma, z którą każdy z nas musi sobie poradzić samodzielnie. Jednak po ostatnim pożegnaniu i okresie wzmożonych wspomnień o zmarłym przychodzi czas, aby zmierzyć się z doczesnymi pamiątkami po nim. Nie każdy z nas ma siłę, aby zająć się porządkowaniem rzeczy po zmarłym. W dzisiejszych czas trudno jest tez znaleźć czas na takie porządki. W tych trudnych chwilach ja chętnie przyjdę z pomocą. Uporządkuję rzeczy/ posprzątam mieszkanie po zmarłym w województwie świętokrzyskim. Cena do uzgodnienia ( w zależności od zakresu usługi oraz miejsca). Numer kontaktowy: 501304501 (Wojciech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem to dziwna usługa, ale z drugiej strony znam osoby, które na tyle wpadają w traumę po śmierci bliskich, że potrzebują właśnie takiej osoby obcej która pomoże im choć w taki sposób pójść o krok dalej, także po częśći rozumiem usługę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×