Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Iwa

Urywający się orgazm

Polecane posty

Gość gość Iwa

Witam. jestem kobietą ok 30. Ostatnio przeżywam bardzo niefajne chwile w łóżku. Od jakiś 3 miesięcy mój orgazm się rozpoczyna, ale nie przechodzi w fazę natężenia. Poprostu czuję, że się zaczyna, że już... i nagle nic nic nie czuje nie mam zadnego skurczu i jest po. Pozostaje tylko uczucie jak po orgaźmie - nie da sie ju nawet probować, zeby był, bo już "jakby był', ale ja nic nie czułam. Nigdzie w necie nie znalazłam informacji na ten temat i jestem zalamana, bo nie moge nawet poznać żadnych sugesti, przyczyn itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się bardziej skupić, twój partner gdy już dochodzisz nie powinien zmieniać rytmu ani tez przestawać, musisz oczyścić umysł i gdy dochodzisz nie myśl o niczym tylko o przyjemności, skup się na partnerze i na tym, że to on Cię pieści. Czy przezywasz jakieś problemy ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Tak, miałam w ostatnim czasie bardzo dużo stresu:(Partner nie zmienia rytmu. Robi również wszystko tak samo jak kiedyś, gdy było mi super. Poprostu ma nadejsc ten moment, chyba się zaczyna i dupa nie ma, już "po". Ja też jestem "trudną" kobietą, mało rzeczy jest w stanie mnie podniecić, w ogóle zachecić do seksu. Jednak myślę, że to chyba nie powód moich ostatnich problemów, bo skoro się już dochodzi to powinno być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do seksuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×